Kapat

“Yüzüğü göstersene çok para verdim”

Son Kadın
Magazin “Yüzüğü göstersene çok para verdim”

Şarkıcı, oyuncu, sunucu gibi bir çok meslek yapan Alişan ekranların aranan ismi diyebiliriz. Onu tüm Türkiye olarak Cennet Mahallesi Ferhat rolü ile tanıdık. Daha sonrasında güzel sesinin fark edilmesi pek de uzun sürmedi. Ekranlarda görmeye başladığımız Alişan televizyonun aranan yüzü oldu. Şu aralar herhangi bir rolde görmediğimiz Alişan´ın sakinliğinin nedeni belli oldu diyebiliriz. Alişan evlenmeye hazırlanıyor.

Biraz da Eda Erol dan bahsedelim. Esra Erol´ un kardeşi olan Eda Erol müzik öğretmenliği olarak kariyer yapmış daha sonrasında şuana kadar müzik öğretmenliği dışında 46 yok olan  ve stajyer mafya adlı filmlerde rol almış duyduğumuz kadarıyla da şuan bir film için hazırlanıyor. Ayrıca bir zamanlar mankenlik olarak da iş yapmış.

Alişan Esra Erol un kardeşi olan Eda Erol ile geçtiğimiz hafta nişanlandı. Tanışma hikayelerini bir Talk Show da anlatan Alişan, aslında eda Erol´u 4 yıl önce beğenmiş. Esra Erol ise askerden yeni gelen Alişan’a pek güvenemediğini gülerek söyleyip tanıştırmamış. Sonrasında bir doğum gününde karşılaşan Esra Erol kız kardeşini  Alişan ile tanıştırmak istediğini ünlü şarkıcıya söylemiş bunun ardından bir ilişkileri başlamış. Bir süre boyunca kimseye beraber olduklarını söylemeyen çift nişanlanmadan önce duyurmuşlardı ve sessiz sedasız nişanlandılar.

 

Sessiz bir nişan gerçekleştiren çifti üzerinden fazla geçmeden etiler de baş başa yemek yerken görüntülendi. Yemek çıkışında kısa bir röportaj yaptılar. İlk soru düğünün nerede olacağı idi Eda Erol kalabalık bir düğün olacak bu yüzden büyük bir mekan arıyoruz ama bulmak çok zor, eğer bulamazsak düğünü Ali Sami Yen stadyumunda yaparız diyerek gülümsedi. Alişan da tebessüm ederek “sen artık bir Fenerbahçeli sin Ali Sami Yen mi kaldı” şeklinde espri yaptı.

 

Bunların ardından ropörtaja devam ederken elini tuttu ve muhabirlere gösterdi ardından şunu ekledi “Yüzüğü göstersene çok para verdim” şeklinde tekrar espri yaptı. Muhabirler ve Eda Erol gülmeye başladı. Ve el ele uzaklaştılar. Duyulanlara göre kasım ayında büyük bir yerde fazlaca davetliyle evlenecekler. Bizde onlara daha şimdiden mutluluklar diliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam