Kapat

YAZIN EN TREND 5 TATİL BELDESİ!

Son Kadın
Magazin YAZIN EN TREND 5 TATİL BELDESİ!

HENÜZ BİR TATİL YERİ SEÇMEDİYSENİZ BU YAZI TAM SİZE GÖRE

Yaz mevsiminin en sıcak olduğu zamanlardayız. Ne yaparsak yapalım ferahlayamıyoruz. Tatile gidenler gitti ve hatta 1 ay öncesinden rezervasyon yaptırdılar bunun yüzünden sosyal medya tatil fotoğraflarıyla doldu taştı bizde sizin için bu yazınızı güzel bir yerde geçirmeniz için en trend 5 tatil beldesini derledik güzel okumalar.

 

BODRUM

   Şaşırmış olmanız mümkün değil. Bodrum her yaz olduğu gibi bu yazda dolup taşacak gibi görünüyor.  Her yaz bu kadar dolmasının ve tercih edilmesinin sebebi elbetteki denizi berraklığı ve temizliğiyle ilgi çekiyor adeta denizin dibini görebiliyorsunuz. Denizinin yanı sıra otelleri, tarihi yerleri, yemekleri insanları kendine çekiyor diyebiliriz. Otellerinde konforu rahatlıkla bulabilir yazınızın güzel geçmesini bu beldede sağlayabilirsiniz

FETHİYE

  Muğla´ da bulunan Fethiye Türkiye´nin en güzel yerlerinden birisi diyebiliriz.  doğayla iç içe oluşu ve ferah görünümüyle insanları cezbediyor. Tabi ki bu yüzden oldukça fazla tercih edilen bir  tatil beldesi haline geliyor. küçük adaları, temiz ve berrak denizi, güzel koyları ve enfes yemekleriyle yazın en mükemmel anını burada yaşamanıza sebep olacaktır. Eğer kendinize sessiz ve güzel bir yer arıyorsanız Fethiye sizim adresiniz olabilir.

 

KEMER

 Antalya nın en çok tercih edilen beldelerinden birisi olan Kemer tatilcilerin gözde mekanı diyebiliriz. Tarihi yerleri, güzel yemekleri, farklı kültürü, ve muhteşem deniziyle dikkatleri üzerine topluyor. Bu nedenle hem Türkiye´den hem yurt dışından çokca tercih ediliyor. Bu yazınızı güzel ve hoş bir yerde geçirmek istiyorsanız burası size göre olabilir

 

AYVALIK

 Balıkesir´in en batısında, Ege Denizi kıyısında bulunan bu tatil beldesi Türkiye´nin önemli beldelerindendir. oldukça fazla tercih edilen bu belde görselliğiyle size büyüleyici bir ortam sunar. Ayvalık Osmanlıdan kalan mimarileriyle tarihi bir dokuda yaratır bu nedenle hem berrak denizinde yüzebilir hemde kentin tarihini inceleyebilirsiniz birçok yerde dalış bölümleri de bulunan bu kent size çok iyi gelecektir.

 

KAŞ

  Antalya ilinin en batısında yer alan bu ilçeyi tatil rotalarınız arasına ekleyebilirsiniz. geçtiğimiz senelerde pek fazla gündemde olmayan bu belde bu sene turist yağmuruna tutuldu derin bir tarihi olan kentin denizi en temiz denizler arasına girebilir. Ayrıca burada yaşayan yerlilerin sıcak kanlılığı ve misafirperverliği içinizi ısıtacaktır. burada bir dil gibi denize uzanan Çukurbağ Yarımadası üzerine yeni yapılmış olan birçok otel  burayı titizlikle süslemektedir. Ayrıca burada dağcılık faliyetleri için birçok etkinlik düzenlenmektedir bu beldeyi tatilinize ekleyerek huzurlu bir yaz geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam