Kapat

Vatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker’in yeğeni her şeyi canlı yayında anlattı!

Son Kadın
Magazin Vatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker’in yeğeni her şeyi canlı yayında anlattı!

Beyaz magazin programına konuk olan Vatan Şaşmaz’ın katili Filiz Aker’in yeğeni bildiği tüm doğruları anlattı. Vatan Şaşmaz’ın bir suçu olmadığını dile getiren Filiz Aker’in yeğeni teyzesinin Vatan Şaşmaza aşık olduğu ve evlilik hayali kurduğunu söyledi. Defalarca teyzesinin bu düşünceden kurtulmasını isteyen Filiz Aker’in yeğeni bu şekilde konuşmasından rahatsız olduğunu dile getirmişti.

 

Otel odasın da ilk yeğeni gördü

Otele merakla giden Dora Ercak otelin kapısını açtırmak istedi. Otel görevlisi kapıyı açtığında yerde yatan birini gördü. Yerde yatanın kırmızı gömlekli yüz üstü yatan bir erkek olduğunu söyledi. Yüzünü görmediği halde yatan kişinin Vatan Şaşmaz olduğunu bildiğini dile getirdi. Teyzesinin bunu başkasına yapmayacağını düşündü. Kapının tam açılmaması ile beraber içeriye bakınca Filiz Aker’in yatakta intihar ettiğini gördükleri halde yeğeni orda üzülmesin diye “teyzeniz burada değil” denildi. Yeğeni ise aşağı atlamıştır diyerek intihar ettiğini anlamıştı.

İlişkileri yıllar önceymiş

Yıllar önce ufak ilişki yaşadığını söyledi. İlişki Vatan Şaşmaz’ın askere gitmeden önce olduğunu ve evlenmeden önce yaşandığını söyleyerek eşini aldatmadığını içlerinin rahat olması gerektiğini söyledi. Uzun zamandır görüşmediklerini dile getiren Filiz Aker’in yeğeni  teyzesinin uzun zamandır da otelde kaldığı söylenildi.

Amerika da ki evini satıp otele yerleşti

Uzun zamandır otelde yaşamaya devam eden Filiz Aker’in parasının nereden geldiği de merak konusu oldu. Uzun zaman önce borsada parasını kaybeden Filiz Aker’in serveti bilinmemekle birlikte çok serveti olmadığı söyleniyor. Amerika da ki evini satıp olan parasıyla otelde yaşandığı söylenmesinin yanı sırası yeğeni ise teyzesinin lüks yaşamayı sevdiğini söyledi. Kafalarda “param bitene kadar yaşarım, bitince intihar ederim” düşüncesi çıkarttı. Yeğeni ise teyzesinin intihara meyilli olduğunu söyledi.

Ölmeden Mezarlığını yaptırmış

Yeğeni, teyzesinin biraz farklı bir insan olduğunu söyleyerek ölmeden bir kaç ay önce mezarlığını yaptırdığını söylemişti. Bu olay ise akıllarda bu olayın önceden kurgulanıp kurgulanmadığı düşüncesi çıkartsa da net bir sonuç çıkmardı.

Özetle yeğeni teyzesinin Vatan Şaşmaz’a komplo kurduğunu söyledi. Vatan Şaşmaz’ın ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam