Kapat

Vatan Şaşmaz saplantılı aşkı tarafından öldürüldü

Son Kadın
Magazin Vatan Şaşmaz saplantılı aşkı tarafından öldürüldü

8 ocak 1974 yılında İstanbul’ da dünyaya gelen Vatan şaşmaz modellik yaparak bu sektöre dahil olmuştu ve oldukça beğenilerek ününe ün kattı. Son yıllarda oyunculuk ve sunuculuk yapan ünlü modelden üzücü haber geldi ve Beşiktaş’ taki  Conrad otel’ de 4 adet kurşun ile ölü bulundu. Başlarda duymuş olduğumuz bu haberi ciddiye almayıp inanmak istemesek de gerçek kısa zamanda ortaya çıktı.

 

Haber sosyal medyaya ve ailesine ulaştığı sıralarda Vatan Şaşmaz ‘ ın  Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın adlı dizide yer aldığı bölüm oynuyordu hiçbir şeyden habersiz diziyi izleyen ailesi adeta haberle yıkıldılar diyebiliriz. Ünlü modeli öldüren kişi ise çok fazla geçmeden ortaya çıktı eski sevgilisi Filiz Aker tarafından 4 kurşun ile ensesinden ve boynundan vurulan Vatan Şaşmaz olay yerinde hayatını kaybetti.

 

 

Ardından kendisini vuran Filiz Akar ‘ da aynı yerde kendini vurarak intihar etti. Her rolünde ve hayatının büyük bir kısmında iyi tanıdığımız oyuncuyu bir insan neden vurur bu durumu bir türlü anlayamadık çok geçmeden ortaya nedeni de elbette ki çıktı ve bu haber dahada üzdü. Saplantılı bir şekilde Şaşmaz ‘ a aşık olan Aker kendisinden ayrıldıktan sonra bunalıma girip bütün parasını kaybetmiş ardından Aker’ i aramayı ve taciz etmeyi bırakmamış en sonunda saplantısı giderek artarak bu cani katliama neden olmuş

 

 

Sevenlerine ve ailesine Allah’ dan sabir ve rahmet diliyoruz Türkiye’ nin başı sağ olsun.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam