Kapat

Ünlülerin makyajsız halleri

Son Kadın
Magazin Ünlülerin makyajsız halleri

Ünlüler hayatımızın her köşesinde biz fark etmesek de bulunuyor bazıları şarkıları ile bazıları filmleri ile bir şekilde hayatımızın parçası olmayı başarmışlar. Takip ettiğiniz ünlüler genellikle sosyal medya hesaplarında makyajlı ve çekici fotoğraflarını kullanırlar ancak her insan  gibi onlarında kusurları var. Bazen bunları makyaj ile kapatmayı tercih etseler de bazen onları en doğal haliyle sokaklarda görebilme ihtimalimiz de oluyor. Gelin beraber ünlülerin makyajsız hallerine bakalım.

 

FAHRİYE EVCEN

Türkiye ‘ nin en güzel kadınlarından birisi  olarak bilinen Fahriye Evcen gülümsemesi ve sıcak kanlı tavırları ile insanları kendine çekiyor ancak bu güzel oyuncunun sevenleri kadar sevmeyenleri de bulunmuyor değil. Fahriye Evcen ‘ nin makyajsız hali ise bizce hayla güzel ve çekici görünüyor.

 

ELÇİN SANGU

Son dizisi ile hem erkeklerin hem kadınların dikkatini üzerine toplayan Sangu en merak edilen ve sevilen ünlüler arasında yer alıyor. Kızıl saçları son derece güzel fiziği ve samimi tavırları ile kısa sürece ün kazanan Sangu makyajsız hali ilede şaşırtıyor. Bilinenin tam aksine makyajsız bir şekildeyken de gayet güzel ve dikkat çekici görünüyor.

 

BENSU SORAL

Bensu Soral oyunculuk sektörüne henüz çok yeni girmiş başarılı bir güzel. Son çekmiş olduğu dizi sayesinde ünü dahada artmış ve dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Genel olarak da çok fazla makyaj yapmayan Soral birçok kez kameraların karşısına makyajsız bir halde çıkmıştı. Doğal haliyle de bu güzel genç oyuncu oldukça çekici görünüyor.

 

HANDE ERÇEL

Bir diğer ses getiren ünlümüz ise Hande Erçel oldukça yeni olan oyuncu televizyonda kendini beğenilerek izletmeyi başarmıştı. Aynı zamanda sosyal medyayı çok aktif olarak kullanan güzel oyuncu birçok kez makyajsız fotoğraflarını bir çekincesi olmadan paylaşmıştı. Makyajsız olmasına rağmen hayla çok güzel olduğunu söylemeden edemeyeceğiz.

 

MERVE BOLUĞUR

Merve Boluğur Türkiye ‘ nin en güzel kadınları arasında kuşku yok ki yer alıyor bazılarının hayran kalarak takip ettiği bu güzelden bazıları ise nefret ediyor sebebini bilemeyiz tabı. Fakat makyajlı halini eğer gördüyseniz sizde bizler gibi makyajsız daha güzel olduğunu aklınızdan geçirmişsinizdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam