Kapat

Türkiye’nin en yakışıklı 10 erkeği

Son Kadın
En'ler Türkiye’nin en yakışıklı 10 erkeği

Konu erkekler olunca beklentilerde biraz yükseliyor. Kadınların uzun zamanlar için uğraş verdikleri güzellik çabası bil hassa erkeklerde de bulunuyor. Bir kadından güzel bir fizik uzun-kısa saçlara sahip olmasını  ve bakımlı görünmesini istersiniz, peki bir erkekten? Uzun boy tıpkı kadınlardaki gibi güzel bir fizik ve görünce nutkumuz tutulsun isteriz. Bu gün sizlerle beklentilerinizi karşılayacak olan Türkiye’nin en yakışıklı 10 erkeğini derledik buyurun beraber bakalım.

 

10. SEÇKİN ÖZDEMİR

 

 

25 Ağustos 1981 yılında doğmuştur.  1.81 Boyunda 73 kilodur. Oyunculuk yapan Seçkin Özdemir adını en çok “Bir Aşk Hikayesi” adlı projede Korkut rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Ateş Böceği” adlı projede Barış rolünü canlandırmaktadır.

 

9. FURKAN ANDIÇ

 

 

4 Nisan 1990 yılında doğmuştur. 190 Boyunda 85 kilodur. Oyunculuk yapan Furkan Andıç adını en çok “Kaçak Gelinler” adlı projede Selim rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Tatlı İntikam” adlı projede Sinan rolünü canlandırmıştır.

 

8. EREN VURDEM

 

 

 

7 Ekim 1988 yılında Konya’da doğmuştur. 1.75 Boyunda 70 kilodur. Oyunculuk yapan Eren Vurdem adını en çok “İnadına Aşk” adlı projede Çınar rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Söz” adlı projede Ateş rolünü canlandırmaktadır.

 

7. BİRKAN SOKULLU

 

 

6 Ekim 1985 yılında doğmuştur. 1.86 Boyunda 76 kilodur. Oyunculuk ve modellik yapan Birkan Sokullu adını en çok “Hayat Şarkısı” adlı projede Kerim rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Hayat Şarkısı” adlı projede Kerim  rolünü  canlandırmıştır.

 

6. KIVANÇ TATLITUĞ

 

8. KIVANÇ TATLITUĞ

 

27 Ekim 1983 yılında doğmuştur. 1.87 Boyunda 75 kilodur. Oyunculuk ve modellik yapan Kıvanç Tatlıtuğ adını en çok “Aşk-ı Memnu” adlı projede Behlül rolü ile duyurmuştur ve son olarak “Cesur ve Güzel” adlı projede Cesur rolünü canlandırmıştır.

 

5.  TOLGA SARITAŞ

 

 

30 Mayıs 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.81 boyunda 77 kilodur. Oyunculuk yapan Tolga Sarıtaş adını en çok “Güneşin Kızları” adlı projede Ali rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Söz” adlı projede Yavuz rolünü canlandırmaktadır.

 

4. ARAS BULUT İYNEMLİ

 

 

25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk yapan Aras Bulut İynemli adını en çok “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı projede Mete adlı rolü ile duyurmuştur. Son olarak “İçerde”adlı projede Mert rolünü canlandırmıştır.

 

3. TOLGAHAN SAYIŞMAN

 

 

17 Aralık 1981 yılında Selanik’de doğmuştur. Oyunculuk ve modellik yapan Tolgahan Sayışman 1.87 boyunda 78 kilodur. Adını en çok “Lale Devri” adlı projede Çınar rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Asla Vazgeçmem” adlı projede Yiğit rolünü canlandırmıştır.

 

2. ÇAĞATAY ULUSOY

 

 

23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.90 boyunda 81 kilodur. Oyunculuk ve modellik yapan Çağatay Ulusoy adını en çok “Adını Feriha Koydum” adlı projede Emir rolü ile duyurmuştur. Son olarak “İçerde” adlı projede Sarp rolünü canlandırmıştır.

 

1. BURAK ÖZÇİVİT

 

 

24 Aralık 1984 yılında Gaziantep’de doğmuştur. 1.84 boyunda 76 kilodur. Oyunculuk ve modellik yapan Burak Özçivit adını en çok “Çalıkuşu” adlı projede Kamran rolü ile duyurmuştur. Son olarak “Kara Sevda” adlı projede Kemal rolünü canlandırmıştır.

“Türkiye’nin en yakışıklı 10 erkeği” üzerine 2 yorum

  1. Daime says:
  2. Zeynep says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam