Kapat

Trend kadın saç stilleri

Son Kadın
Genel Trend kadın saç stilleri

Saçlarımız şekilden şekile giriyor. Uzun veya kısa fark etmeden örgüler, bukleler, fönler derken çok farklı işlemlerden geçiyor ve tabi yıldan yıla bu trendler değişiyor gelin beraber bu senenin en trend saç stillerine bakalım.

 

1DAĞINIK SAÇLAR

  Dağınık dan kastımız yataktan kalktığınız ilk haliniz değil tabi. aslında adı dağınık olsa da yapay dağınık diyebiliriz. yani saçlar önceden şekillendirilip daha sonra sert fırça darbeleriyle dağınıklaştırılıyor. öncelerde sadece podyumlarda veya katalog çekimlerinde kullanılan bu saçlar şimdilerde en trend saç stilleri arasında yer alıyor.

 

 

2ENSEDEN TOPUZ

 Aslında rahat etmek isterken şık olmanın formülü enseden topuz diyebiliriz. Oldukça basit olan saçın yapımı gözünüzü korkutuyor olabilir ancak sadece 5-10 dakikanızı alır. her sene düzenli olarak trend olan saçlar bu sene de yerini korudu. Her yerde kullanabilir her şekilde süsleyebilirsiniz. özellikle davetlerde yemeklerde ve kırmızı halı tarzı özel yerlerde kullanılabilen saçlar hızlı hazırlanmanız gerektiği zamanlarda size etkili bir yardımcı olacaktır.

 

3DÜMDÜZ SAÇLAR

  Kızlar saçlarını açık olarak kullanmayı oldukça sever  bazen küçük bir örgüyle bazen derin buklelerle süslerler bu sene trend de olan ise dümdüz saçlar hiçbir şekilde kıvrımı veya süsleyici bir metaryeli olmadan kullanılan bu saçlar sade ve etkileyici duruyor. açık renkli saçlarda veya koyu renkli saçlarda farketmiyor. her türlü güzel ve sağlıklı duruyor. Ancak eğer kıvırcık saçlı bir insansanız bu saçları dümdüz tutmak sizin için zor olabilir.

 

4YANA ATILAN SAÇLAR

  Saçlarının dolgun ve hacimli olmasını elbette herkes ister. Ancak bu o kadar kolay değil çünkü saçların sürekli olarak hacimli durması onları her gün yıkamanız sonucunda olur bu da hem saçlarınızı yıpratır hem de zor olur. Peki saçlarınız pek de hacimli değilken nasıl hacimli görünür sözüne cevap olarak saçlarınızı yana atarak sağlayabilirsiniz. Tamamen yana atılmış saçlar çokluktan dolayı hacimli durur. Bu yılda en trend saç stilleri arasına girmeyi başaran bu saçlar uzun zaman  boyunca yerini koruyacak gibi duruyor.,

5ISLAK SAÇLAR

 Islak saçlar oldukça moda ve her kırmızı halı veya özel davetler de mutlaka görürsünüz. Yapması gözü korkutuyor diyebiliriz haksız da değiliz aslında özel saç joleleriyle yapılan bu saçlara tutması içinde bir çok sprey kullanılıyor. Şunu söyleyebiliriz ki yapmasının zor oluşu kadar görünüşü de bi o kadar çekici. Ancak şunu söylemeliyiz ki bu saçı yaptıktan sonra yıkaması şart.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam