Kapat

Televizyon tarihinin en komik anları

Son Kadın
Genel Televizyon tarihinin en komik anları

Televizyon tarihin de onlarca programlarda canlı yayın kazası yaşandı. Ya da bu programlarda çok komik anlara şahit olduk. Bizim tarafımızdan seçilip derlenmiş komik anlarına bakacaksınız.

1 Beyazıt Öztürk – Candan Erçetin

Televizyon ekranlarının en renkli zamanlarının yaşandığı Beyaz Show ve Candan Erçetin atışması büyük ilgi almıştır. Onlarca kişi tarafından cevap verilip, başka tarzlara uyarlanan atışma bir kaç ay sürmüştür. Bir hafta Beyaz bir hafta Candan atışmaları büyük ilgi ile her hafta beklenmiştir. Sonunda Beyazın özür dilemesi ile bittiği sanılan atışmadan sonra Beyazıt Öztürk sezon finalinde cevabını verip bitirmişti. Ondan sonra Candan Erçetin den cevap gelmeyince herkes durulmuş ve o günden bu güne devam etmemişti.

 

2 Beyazıt Öztürk – Sertap Erener

 

Sertap Erener’in 2014 yılında çıkarttığı “İyileşiyorum” şarkısına düet yapan ve çıtayı dağlara çıkartan Beyazıt Öztürk bomba bir klip yapmıştı. Yayın gecesi konukları ve izleyenleri gülme krizine sokan klip o hafta bolca konuşulmuş ve uzun süre dillerden düşmemişti. Sertap Erener’in kahkahalar eşliğinde “Ben bu şarkıyı artık nasıl söyleyeceğim?” demesi ayrı bir komedi konusu olmuştu. Daha yeni çıkan şarkı bu şekilde bir daha lanse edilmesi dinleyenlerin dillerinde karışıklık yaratmıştı. Sertap Erener her defasında bu şarkıyı söylerken Beyazıt Öztürkün sözlerini beklemiyor değiliz.

 

3 Arkadaşım Hoşgeldin yönetmene kapaklar

Kanal D’ de çokca sevilip izlenen Arkadaşım Hoşgeldin programında bolca yaşanan olay olan Tolga Çevik ve yönetmen arasında dönen onlarca laf oluyordu. Tolga ise her defasında üstüne çıkıp kapak ederek sosyal medya da espri konusu oluyordu. Yönetmen ise pes etmeyip her defasında ezmeye yermeye çalışsa da final de Tolga’nın akıllı cevaplarıyla susuyor veya anlamamazlıktan geliyordu.

 

4 Esra Ceyhan Programında Uçan adam

Esra Ceygan’ın programında yaşanan bu komik hadise hala konuşulan komik bir andır. Programda uçtuğunu iddia eden adam birden “Allah” diyerek zıplıyor ve ilgiliyi üzerine çekmeyi başarıyor. Daha sonradan kahkahalar eşliğinde izlenen bu olay güne damgasını vuruyor. Zıplayarak kendini yere atan adam yayın kesilerek güvenlik görevlileri tarafından dışarıya atılıyor. Umuyoruz uçmadığını anlar ve bu çabasında ısrar etmez. Başka bir programda daha uçmaya kalkan arkadaşımız uçamadığını hala anlamış değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam