Kapat

Sevgilinizi kendinize nasıl bağlarsınız?

Son Kadın
Genel Sevgilinizi kendinize nasıl bağlarsınız?

Hayatınızı bir insanla sürdürme fikri başlarda garip gelse de o insana alıştıktan sonra tek yolmuş gibi görünüyor. Birçok kişinin belki sadece sevdiği belkide deliler gibi aşık olduğu ve beraber belirli bir süre geçirdikleri insanlar var ancak durum bu kişileri elinizde tutmak olunca her şey düşünüldüğü gibi kolay olmuyor bugün sizlerle her cinsin ortak sorunu olan ” sevgilinizi kendinize nasıl bağlarsınız ?” bunu paylaşacağız buyurun beraber bakalım.

 

1 DOZUNDA KISKANIN

Size kıskanmayın demiyoruz elbette kıskançlık yapın ancak bunun  dozunu ayarlamayı ihmal etmeyin. Her insan kıskanılmak ve sahiplenilmek ister ancak eğer bu dozunda bir durum olmazsa hem sizin akli dengenizi hemde ilişkinizi bozar. Aşırı kıskançlık genellikle güven duygusu yıkılmış olan çiftlerde görülür bu nedenle bireyler uzun bir ilişki yaşayamaz ve hüzünlü bir ayrılık gerçekleştirirler. Dozunda kıskanmak hem sevdiğinizi hemde güvendiğinizi gösterecektir.

 

2 NAZ YAPMAYIN

Naz konusu genellikle kadınlarda görülse de erkeklerde elbet ki yapıyor. Bu insanı usandırıcı ve çabuk sıkan bir durumdur kavgadan veya herhangi bir tatsızlıktan dolayı illaki gereken sertliği gösterin ancak saatler boyunca suratınızı asıp bir kenarda oturmayın bu uzun vadede karşı tarafın sizden soğuyup ayrılmasına neden olur.

 

3 KENDİNİZE BAKIN

Dikkat edilmesi gereken şey iç güzellik olsa da kendinize iyi bakmanız ve sürekli göze  hitap etmeniz karşı tarafın ilgisini büyük olasılıkla çeker. Onu önemsediğinizi ve sizden daha iyi görünen kimse olmadığını düşünmeye başlar. Bu yüzden bakım saatlerinizi haftalık değilde günlük olarak ayarlayın bu cildinizde de fark edilecektir.

 

4 SEVGİNİZİ GÖSTERİN

Bahsettiğimiz gösterme biçimi seni seviyorum deyip daha ne yapayım durumu değil. İnsanlar bazı kelimelere çok değer verirler bunlardan biriside sevgi sözcükleridir eğer sürekli olarak aynı kelimeyle sevginizi gösterdiğinizi düşünüyor iseniz büyük bir şekilde yanılıyorsunuz. Aynı kelimeler insanda bir süre sonra alışkanlık hissi yaratır ve ilk söylendiği an kadar heyecan vermez bu yüzden seni seviyorum kelimesinden farklı kelimelerle sevdiğinizi hissettirin.

 

5 POZİTİF OLUN

Hiç kimse yanında sürekli olumsuz düşünen yaşama duygusunu bastıran bir insan istemez bu nedenden dolayı negatif bir kişiliğiniz varsa bunu bastırın ve olaylara olumlu yaklaşmaya başlayın. Bu durum hem sizin yaşam kalitenizi arttırır hemde karşınızdaki kişiyi size çeker.

“Sevgilinizi kendinize nasıl bağlarsınız?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam