Kapat

Sevdiğiniz kişiyi etkilemenin yolları

Son Kadın
Genel Sevdiğiniz kişiyi etkilemenin yolları

Konu aşk olduğunda ortalık bazen gereğinden fazla karışabiliyor. Buda her iki tarafı da mutlu etmiyor haliyle. Ancak daha ortada hiçbir şey yokken bir şeyler yapmak istiyorsanız durum daha zor olabiliyor. Sevdiğiniz insanın gözüne girmek kendinizi ona sevdirmek kolay bir şey değildir. Bugün sizlerle sevdiğiniz kişiyi etkilemenin yollarını paylaşacağız. Buyurun beraber bakalım.

 

GÜLÜMSEYİN

Gülümsemek kolay bir hareket gibi görünse de aslında öyle değildir. Güldüğünüz zaman içten gülmeniz gerekir. Karşınızdaki kişi sizin umursuz yada içten gülüşünüzü kolaylıkla fark edebilir. Her insan sürekli olarak etrafına mutluluk yayan ve gülümseyen birisini sever.

 

ANLAYIŞLI OLUN

Anlayış yaşadığımız zamanda pekte gösterilen bir davranış değil. Bu nedenden dolayı anlayışlı olan insanlar toplumda ve aşk hayatlarında daha mutlu bir hayat sürerken daha fazla da seviliyor. Karşınızdaki kişinin size yapmış olduğu her hareketi affetmeyin ancak küçük olayları bir dev haline getirmeniz sizi itici gösterirken iletişim kurması zor biri olduğunuzu düşündürür.

 

HEYECANLI OLAMAK

Heyecan hayat dolu olan ve yaşadığını hissettiren bir duygudur. Her insanda heyecan duygusu mutlaka vardır ancak bunu göstermek yada gizlemek size bağlı bir şeydir. Her konuda heyecanlı olmak mesela bir pamuk şeker yerken bile heyecanlı olmak karşıdaki kişinin ruhunu tazeler ve size hayran bırakır.

 

SİZİ MUTLU ETMESİNE İZİN VERİN

Erkekler veya Kadınlar yani genel olarak insanlar karşısındaki insanı mutlu edebilme duygusunu sever bu yüzden elinden geleni yapar. Kişi eğer bir insanı mutlu edebiliyorsa rahatlıkla kendisi de muylu olabilir. Bu yüzden ufak şeylerden bile mutlu  olmayı öğrenin. Bu hem yaşam kalitenizi arttırır hemde karşınızdaki kişiden zevk almanıza yardım eder.

 

UYUMLU OLUN

Uyum sağlanması çok zor bir şeydir gittiğiniz her yere veya içinde bulunduğunuz her duruma uyum sağlamak sizi diğer insanlara göre daha geçinilir bi insan yapar. Aşkta da bu durum böyledir eğer karşınızdaki kişinin kararlarına uyum sağlar ve söylediklerini heyecanla karşılarsanız sizin hayat dolu bir insan olduğunuzu düşünüp yakınlaşır. Bir nevi doğal olmak olarak da görebilirsiniz. Nasıl hissedip nasıl düşünüyorsanız karşıya böyle ulaştırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam