Kapat

Şaşırtan ayakkabı modelleri

Son Kadın
Moda Şaşırtan ayakkabı modelleri

Ayakkabılar çok uzun yıllardan gelen bir alışkanlık ancak tabi ki ilk ayakkabı ile şimdilerde kullandığımız ayakkabılar arasında dağlar kadar fark var. Geniş bir piyasaya sahip olan bu ürünler genellikle kadınların dikkatini çekiyor. Sürekli olarak aynı modelleri farklı tarzlarla tüketicilere sunmak yeteri kadar ses getirmemeye başlamış olacak ki gördüğünüz anda anlam veremediğiniz ayakkabılar satışa sunuluyor. Bugün sizlerle şaşırtan ayakkabı modellerine bakacağız buyurun beraber inceleyelim.

 

1 CAM AYAKKABI

Ayaklarınızın içinde rahat ettiği ayakkabılar seçmeniz konusunda eminiz ki defalarca ikaz edilmişsinizdir. Birçok farklı kumaştan ayakkabı görmüş ve denemişsinizdir ancak bu ayakkabı gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor. Görmüş olduğunuz ayakkabı tamamen camdan oluşuyor ayakkabının önünde küçük bir fiyonk var ve buda cam olarak tasarlanmış. Bu ayakkabıya sahip olmak için ise 145 bin dolar ödemeniz gerekiyor.

 

2 KILLI AYAKKABI

Bu ayakkabıyı severek kim giyer bilmiyoruz ancak hayatınız boyunca görebileceğiniz en zevksiz ve rahatsız edici ayakkabı olabilir. Tasarımcıları değişiklik adı altında garip bir çalışma gerçekleştirmişler. Bu ayakkabı ne kadar sattı yada fiyatı ne kadar bilemiyoruz ancak harika bir ayakkabı olmadığı kesin.

 

3 KAFES AYAKKABI

Ayakkabı olduğunu dahi zor anladığınız bu ayakkabı eğer ayağınızda devasa bir kafes olsun isterseniz işinize yarayabilir. İç kısmı normal hayatta kullandığımız topuklu ayakkabılara benziyor ancak arka taban yerine ön tabanları oldukça kalın. Yan kısımları ise kare bir kafesi andırıyor kullanıp kullanmamak size kalmış.

 

4 DİŞ AYAKKABI

İlk baktığımız andan itibaren hiçbir şekilde ne düşünülerek tasarlanmış anlayamadık. Bu ayakkabı yukarıdan bakıldığı zaman çok şık deri bir erkek ayakkabısı ancak ayakkabıyı yan çevirip baktığınız anda elinizden fırlatıp yıkamaya gideceğiniz kesin. Suni diş olmasına rağmen bir ayakkabının tasarımında ne kadar kullanılması gerekli tartışılır.

 

5 GEYİK AYAKKABISI

Bu ayakkabıya baktığınız zaman aklınıza ilk ne geliyor ? bizim aklımıza geyik ayakları geldi. Şaşırtıcı ve saçma olan bu ayakkabılar bot şeklinde uzanıyor ve parmak kısmına kadar tüy ile kaplı parmak kısmından sonrasında ahşap olarak yapılmış  toynaklar bulunuyor. Ayakkabının topuk kısmı tabi ki normal değil tam olarak ne olduğunu anlayamadığımız bir topuk bulunuyor. Bu tasarımı giyip giymemek size kalmış.

“Şaşırtan ayakkabı modelleri” üzerine 2 yorum

  1. Hasan Zorlu says:
  2. Merve says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam