Kapat

Renklere göre kıyafetler

Son Kadın
Moda Renklere göre kıyafetler

Hayatımızın her alanına bir şekilde biz fark etmeden dahil olan renkler kıyafet seçimlerinde de oldukça önemli ve dikkat gerektiriyor. Her kıyafetin dilediğiniz rengini bulmanız oldukça kolay ve çabasız ancak bazı renkler bazı kıyafetlere diğerlerine nazaran daha çok yakışıyor. Bugün sizlerle renklere göre kıyafetleri inceleyeceğiz buyurun beraber bakalım.

 

1 SİYAH

Siyah kuşku yok ki çok asil ve kullanma alanı bol olan bir renk ancak bu asil renk en çok tek parça kıyafetlere yakışıyor bunu inkar etmek mümkün değil. Kısa, uzun veya tulum olmasının herhangi bir önemi yok ancak çoğunluk olarak siyahı bütün kıyafetlerde daha çok beğeniyoruz.

 

2 MAVİ

Mavi her tonu ile kendine hayran bırakan ve insanı ferahlatan bir renk kıyafetlerde oldukça sık olarak kullanılsa da en çok aksesuarlara yakışıyor ve rengini en güzel bu parçalarda gösteriyor. Bunu bilen birçok tasarımcı en önem verdikleri tasarımlarını mavi yapmaya özen gösterirler çünkü böyle bir rengi istediğiniz her an her yerde kullanabilmek insanlarında hoşuna gidiyor.

 

3 KIRMIZI

Kırmızı tüm diğer renkler gibi eşsiz bir güzelliğe sahip ancak onu özel kılan şeyi dikkatleri rahatlıkla üzerine toplayan bir renk olması. Bu nedenden dolayı kullanılması gereken önemli yerlerden biriside bluzlar ve tişörtler olacaktır. Odak noktasının yüz kısmınıza yakın olmanızı hem kolay kolay unutulmayan bir kadın olmanızı hemde güzel görünmenizi sağlayacaktır.

 

4 KOT RENGİ

Kotlar aslında soğuk mavi olarak da bilinirler her kıyafette ve detayda kullanılabilen bu renk hem kadınların hem erkeklerin ilgisini üzerine toplamayı başarıyor. Her iki taraf içinde muhteşem tasarımlara imza atılırken kotların en çok yakıştığı parça ceketler olarak biliniyor. Birçok kişiye kotu sorduğunuz anda akıllarına ceketler gelecektir. Kotların bir diğer adayı ise pantolonlar bu iki parça birbiri ile yarışıyor diyebiliriz.

 

5 KAHVERENGİ

Kışın gözlerimizi alamadığımız parçalar olan kabanlar ve montlar her renge bürünüyor ancak hem kadınlara hem erkeklere en çok kahverengi yakışıyor. Satılan kabanların renklerine göre en hızlı da bu renk tükeniyor hal böyle olunca kabanların tarzı alışılmışın dışına çıkarak gözlerimizi kamaştırmaya devam ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam