Kapat

Oğuzhan Koç’dan kıskançlık krizi

Son Kadın
Magazin Oğuzhan Koç’dan kıskançlık krizi

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ilk olarak Bana Baba Dedi adlı dizide rol arkadaşlığı yaparak bir araya gelmişlerdi. Aradan çok fazla geçmeden Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin aşk yaşıyor haberleri sayfalarda yerini almıştı bir süre sonra bu aşk dedikodularını çiftte kabul etti ve beraberliklerinin 2. yılını bitirmek üzereler.  

Birbirlerine son derece yakışan çift herkes tarafından desteklenmiş ve takip edilmişti. Oğuzhan Koç’ un  açık açık olmasa da evlenme adına verdiği mesajlar çifti nikah masasına mı götürüyor düşüncelerine neden olurken henüz net bir açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır ekranlardan uzak olan Yağmur Tanrısevsin kanal D ekranlarında yayınlanan İki Yalancı adlı dizi ile televizyon dünyasına geri döndü bu haber hayranlarını sevindirdi fakat dizide rol arkadaşı Keremcem ile öpüşme sahneleri oyuncuya sunulunca ortaya bir sorun çıktı.

Tanrısevsin öpüşme sahnelerini çekmek istemediğini bu aşamaların atlatılması gerektiğini söyledi fakat yönetmen bu sahnelerin gerekli olduğunu vurguladı buna rağmen istemediğini belirten Tanrısevsin bu konuşmanın ardından sevgilisi Oğuzhan Koç’ u arayarak bu durumdan bahsetti bu aşamada sette çekimler durdu ve güzel oyuncunun vereceği cevap beklendi. Oğuzhan Koç ile konuştuktan sonra öpüşme sahnelerini çeken Tanrısevsin profesyonel bir oyunculuk ortaya koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam