Kapat

Merve Boluğur’un yeni imajı

Son Kadın
Magazin Merve Boluğur’un yeni imajı

Murat Dalkılıç ile 2015 yılında evlenen Merve Boluğur geçtiğimiz bir kaç yılda adını bolca duyurmuştu. Sitemizde de Türkiye’nin en güzel 10 kadını listesinde 1. sırada yer alan Merve Boluğur ününü Küçük Sırlar dizisinde almıştı. Muhteşem yüzyıl dizisinde ismini bolca duyurması ve Murat Dalkılıç ile sevgili olması adından çokça bahsettirmişti. 60 bin liralık pırlanta yüzüğük ile yapılan düğünlerinin ardından televizyonun ekranlarında bolca gözüken güzel çift son dönemlerde söylentiler olsa da hala bir şeyden haberdar etmiyorlar.

Magazin dünyasının ve basının gözünden kaçmayan haberler ve değişimler hayranlarının dikkatini bolca çekiyor. Ayrıldıkları haberleri yapılmasına karşın Merve Boluğur çok yıprandığı öne sürülüyor. Ekranların sevilen şarkıcısı Murat Dalkılıç çokça televizyon şovlarında bulunması ile dikkatlerini üzerine çekip ününü arttırmıştı.

Güzelliğinden hiçbir kamera karşısında ödün vermeyen Merve Boluğur imajı ile dikkati bolca çekiyordu. Giydiği kıyafetleri, yaptığı makyajı ile dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur son dönemlerde yaşanılan sıkıntılardan mı bilinmez ama değişime gitti. Evliliği hakkında bir çok söylenti bulunan Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti nasıl bir dönemden geçiyor bilemiyoruz. Merve Boluğur bu sıkıntıların ardından mı değişime gidiyor bilemiyoruz ama değişme gittiği çok aşikar.

Eski imajından eser kalmayan Merve Boluğur sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile hayranlarını şaşırtmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Eski uzun saçlarını kestirip, saçlarını kısaltan Boluğur’un yeni modeli gayet güzel tepkiler almıştı. Yeni sezonda ki projesi için hazırlıklara başlayan Merve Boluğur imajını bu yüzden değiştirdiği öne sürülüyor. Bir kadının imajını değiştirme sebebinin ne olduğu kesin bilinemese de sosyal medya ile hayranlarına yaptığı paylaşım ile tarzının değiştiğini epey göstermişti. Paylaşımının altına ateş simgeleri ile dikkat çeken Merve Boluğur gülümsemeleri ile gayet mutlu bir hayat sürdüğünü gösteriyordu. Son dönemlerde yapılan haberlerde Dalkılıç çiftinin aralarının açıldığı ve boşanmaya gittiği söyleniyordu. Çok bilgi sahibi olmasak da çiftten böyle bir haber gelmemesi kesin bir şey denmeyeceği anlamına geliyor.

Gülümsemesi yüzünden düşmeyen Merve Boluğur yeni stili ile birden fazla poz paylaşarak güzelliğinden ödün vermemişti. Yeni projesi için hazırlıklara devam eden Boluğur’un yapmış olduğu herhangi bir açıklama yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam