Kapat

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç boşanıyor

Son Kadın
Magazin Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç boşanıyor

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç cifti 2 sene önce tutkulu aşkları ile gündeme gelmiş ve ses getiren muazzam bir düğün ile yollarını birleştirmişlerdi. Özellikle çiftin birbirlerine bakışları ve sadakat dolu aşkları birçok kişiyi kıskandırmıyor değildi. Evlendikleri ilk günden itibaren en çok yakıştırılan çiftler arasına arasına girmeyi başarmışlardı. Son zamanlarda çocuk haberi beklenen çiftten hayranlarını üzen ve herkesi şaşkınlığa sokan bir boşanma haberi geldi. Haberi instagram üzerinden ilk olarak Murat Dalkılıç duyurdu.

 

 

Açıklamadan önce Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç hakkında birçok dedikodu çıkmıştı. Ancak çift bunların yanlış olduğunu belirtmişti. Boşanma kararı bazı kişilere pekte sürpriz olmamış aslında nedeni ise Murat Dalkılıç ‘ ın Çeşme ‘ de verdiği konserlere eşi Boluğur orada tatil yapmasına rağmen katılmamıştı. Haliyle buda ortada dönen dedikodulara bir yenisini daha ekledi.

Merve boluğur ‘ dan herhangi bir açıklama ve paylaşım olmadı ancak kendisi de bu durum nedeni ile oldukça üzgün görünüyor. Boşanma kararının kesinliğinden bir kaç hafta önce Boluğur uzun olan saçlarını omuzlarının üzerinde kestirerek sert bir imaj değişikliği yapmıştı. Herkes tarafından oldukça yenilikçi ve güzel bulunan bu tarzı boşanma kararından sonra akılları kurcalamadı değil. Merve Boluğur ‘ un bu karar nedeni ile bir depresyon geçirdiği ve bunu atlatmak için saçlarını kestirerek hayatına bir değişiklik kattığı konusu herkesin ağzında dolaşıyor. Saçlarını kestirme sebebi  bumu bilinmez ancak kendisine yakıştığını kabul etmeliyiz.

Murat Dalkılıç bu karardan önce konserlerine ve yaz turlarına devam ediyordu. Yaptığı açıklamada ayrılığı şöyle belirtti ;

” Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur ‘ la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık.. Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrıla sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutu gün için minnetle teşekkür ederim…

Saygılarımla

Murat Dalkılıç

 

 

Sözleriyle noktalamıştı çiftin bu kararına üzüntümüzü belli ederek saygı gösteriyoruz. Umarız hep mutlu olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam