Kapat

MAKYAJIN OLMAZSA OLMAZ 5 ÜRÜNÜ!

Son Kadın
Moda MAKYAJIN OLMAZSA OLMAZ 5 ÜRÜNÜ!

Kadınların özel zırhı makyaj, olmazsa olmaz 5 ürün!

 

Kadınların vazgeçilmezi olan makyaj onlar için büyük bir önem taşıyor. Gerek kusurları kapatıyor gerek öne çıkarmak istediğiniz ayrıntılarını öne çıkarıyor çok amaçlı oluşu da kadınları cezbediyor. Gelin beraber makyajın olmazsa olmaz 5 ürününe bakalım.

 

  • FONDÖTEN

Beautiful face of young woman with cosmetic foundation on a skin. Beauty treatment concept

   Her kadının yüzü ne yazık ki pürüzsüz olmuyor.  Bunun için kadınlar yüzlerinde çeşitli şeyler deniyorlar. Bunların en işe yarayanı kuşku yok ki fondöten, kullanım alanı oldukça geniş olan bu güzellik ürünü çokça çeşide ayrılıyor ten renklerine yüz şekillerine ve durumlarına gibi birçok alanı var kullanımının bu kadar fazla olmasının nedeni tabi ki kapatma özelliği sürüldüğü yerde olan pürüzleri, sivilceleri, kızarıkları, lekeleri, yanıkları oldukça iyi bir şekilde kamufle ediyor. Kadınlara da bu güzellik ürününü  kullanmak kalıyor.

 

  • KAPATICI

kapatıcı  Göz altlarımız her zaman güzel görünemeyebiliyor ve bu oldukça sinir bozucu durabiliyor. Çaresi yok demiyoruz çünkü tam bu aşamada kapatıcılar hayat kurtarıcı oluveriyorlar. Ciltteki renk eşitsizliğine hızlı bir şekilde kapatıcı ile elveda diyebilirsiniz. Her ne kadar fondötene benzeseler de onlardan daha fazla kapatıcılık  sağladığı kesin bir kanıt. Genel olarak uçları kolay sürülebilmek için sivri veya yuvarlak oluyorlar,  bu sayede en küçük noktadaki pürüzü bile kolayca kapatabiliyorsunuz. Ancak renk seçiminin önemini vurgulamadan geçmek olmaz eğer kendi cilt tonunuzda alırsanız bu kusurlarınızı kapatmaya yardım eder ancak bir kaç ton acık rengini alırsanız bu göz altınızda aydınlık etkisi yaratarak daha ferah gösterecektir.

 

  • FAR

far Özel günlerde ve gecelerde her kadın olduğundan güzel görünmek ister. Mutlaka bakışların ne kadar önemli olduğunu  herkes biliyordur. Bazen daha derin bakışlar isterken bazen daha sade ve masum bakışlar isteriz. Elbette ki bu zor değil piyasada çeşit çeşit farlar, markalar, renkler ve türler dolu bunlar kadınların seçme hakkını özgür bırakırken güzel görüntüleriyle çarpıcı olabiliyorlar. Göz kapağının crease bölgesinden başlayarak kirpik uçlarına kadar sürülen bu ürün modunuza göre renginizi belli etmekte ve bakışlarınızı güzelleştirmekte işinize yarayacaktır.

 

  • RİMEL

rimel Kirpikler önemli yer taşıyorlar hem sağlık hem güzellik açısından oldukça önemliler. Kişiye göre renkleri boyları ve şekli değişse de herkese yakışıyor. kadınlar onları daha güzel göstermenin yollarını elbette bulmuşlar rimel bunların en başında yer alıyor. renkleri çeşit çeşit olan bu güzellik ürünleri amaçlarını oldukça iyi yerine de getiriyorlar açıkçası. Kirpiklerimizin daha siyah, daha kıvrık, daha gür, daha göz alıcı görünmesi için kullanılan bu ürün güzellik ve moda stantlarından asla kalkmayacak gibi görünüyor.

 

  • RUJ

ruj Dudaklar büyük önem taşıyorlar bu yüzden güzel görünmeleri oldukça önemli. Bunlar kremlerle sağlansanda göz çarpıcı olmak için rujlar devreye giriyor. Renklerinin fazlalığı ve duruşlarıyla kadınların rüyalarını süslüyorlar kadınlarda dudaklarında taşımaktan oldukça keyifli görünüyor. Görünümlerinin hoş durduğunu elbette ki inkar edemeyiz. Kalemlerle daha iyi şekil verilerek sürülen bu makyaj malzemesi dudağınızı büyütmek içinde ufak bir hileyle oldukça yardımcı oluyor. En çarpıcı rengi olan kırmızı şüphesiz her kadında mükemmel duruyor erkeklere de hayran hayran izlemek kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam