Kapat

Kırmızı halı modası

Son Kadın
Moda Kırmızı halı modası

Kırmızı halı her kadının ve erkeğin bulunmak istediği yerlerden birisidir o görkemli yerde yürümek ve kendini göstermek düşündüğünüz kadar kolay değildir. Sırf 20-30 saniyelik bir yürüyüş için özel tasarım kıyafetler sayısız provalar yapılır. Peki kırmızı halı modası nedir ? buyurun beraber bakalım.

 

1 TÜL MODASI

Kırmızı halı denilince akla daha önce hiç görülmemiş ve bir şaheser ile eşdeğer olan elbiseler geliyor. Bu kadar büyük bir uğraş olunca elbiselerden sade ve şık olmaları beklenmiyor haliyle her detayı ile şaşırtıp dikkatleri üzerinize çekecek bu elbiseler onlarca tasarımcının ellerinden geçerek size ulaşıyor. Görmüş olduğunuz elbise tüy derinliği katılmış bir tülden oluşuyor beyaz ve kolsuz oluşu elbiseyi bir basamak daha yukarı taşıyor.

 

2 UZUN KUYRUKLAR

Uzun kuyruklar çok sade bir elbiseyi bile yüksek derecede şık gösterebilir. Bu durumu iyi bilen tasarımcılar hem gelinliklerde hem elbiselerde bu detayı oldukça fazla kullanıyor hal böyle olunca bu tasarımları kırmızı halıda görmek bizleri pekte şaşırtmıyor. Görmüş olduğunuz kıyafet üzerinde bulunan birçok farklı kumaşın birleştirilmesi ile eğlenceli bir elbise sunarken uzun kuyruğu ile de şıklığını korumuş.

 

3 İDDİALI ELBİSELER

İddia insanın cesaretine bağlı bir davranış biçimidir. Bu durumları kırmızı halıda görme ihtimaliniz oldukça yüksek genellikle vücutlarını sergileyen ünlü güzeller adeta birbiri ile yarışıyor ve ortaya çok renkli görüntüler çıkıyor. Görmüş olduğunuz elbisede tamamen tül ve parlak taşlar kullanılmış. Bu cesaretli kıyafeti giymek herkesin harcı değil ancak ünlü şarkıcı kendine yakıştırmayı başarmış.

 

4 DERİN YIRTMAÇLAR

Konu uzun elbiseler ise yırtmaçlar yakışıyor elbisenin duruşuna seksilik ve şık bir görüntü ile yardımcı olan bu detaylar sandığınız kadar kolay tasarlanıp işlenmiyor. Belkide bir elbisenin en zor kısımları arasında olan yırtmaçlar için simetri ve derinlik çok önemli gereken simetriyi ve derinliği sağlayamazsanız elbiseniz güzel görünmesi gerekirken ters bir duruma düşer. Görmüş olduğunuz elbisede mat ve oldukça koyu bir renk kullanılmış ve göğüs kısmında küçük bir simetrik model yapılmış. Yırtmacı oldukça derin ve simetrik olan bu elbise oldukça seksi duruyor.

 

5 ÇARPICI KIRMIZILAR

Kırmızı halının neredeyse bir kuralı halini alan çarpıcı kırmızılar her bir detayda kullanılıyor ve oldukça şık duruyor genellikle kabarık ve saten modellerde gördüğümüz bu renk her sene farklı bir şekilde kameraların karşısına çıkıyor. Görmüş olduğunuz elbisede derin bir göğüs dekoltesi bulunuyor elbiseyi yüksek tutan şey ise üzerindeki işlemeleri ve çarpıcı kırmızı rengi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam