Kapat

Kadir Doğulu’ya kıskançlık krizi

Son Kadın
Magazin Kadir Doğulu’ya kıskançlık krizi

2 yıl birlikteliğini sürdüren Kadir doğulu ve Neslihan Atagül çifti 2016 yılının temmuz ayında dünya evine girdi. Eğlenceli  ünlü çift yaptıkları paylaşımlar ile gözleri hep üzerinde tutmuşlardı. Balayından sonra Zekeriyaköy’de aldıkları evlerine yerleştiler. Evlerinin değeri 4 milyon TL değerinde olduğu konuşuldu.

Geçtiğimiz dönem evliliklerinin ardından çokça ekran karşısına gelen ünlü çift dikkatleri hep üzerinde tuttu. Herkesi heyecanlandıran müthiş birliktelik uzun zaman konuşuldu. Çok popüler şekilde sosyal medyayı kullanılan çift hep olumlu yorum aldılar. Atagül önceki röportajlarda Doğulu’nun kıyafetlerine karıştığını söylemişti. Gülerek verdiği bu röportajda sevgilerinin ve aşkın devam ettiği belliydi. Aşklarını ilk günkü tazelikte saklayan çift göz kamaştırıyordu.

İNSTAGRAM FOTOĞRAFI

Dönem dönem kıskançlık muhabbetlerini duysak da son atak Neslihan atagülden geldi. Geçen gün sosyal medyada yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine geçen Kadir doğulu, gönderisinin aldığı yorumun hemen altına eşi Neslihan Atagül’den cevap gecikmemişti.

“Bu saç da sana nasıl yakışmak!!” diye yorum yazana cevabı geciktirmemiş ve ” Dimi ya” diyerek cevabını vermişti. Sevdiği için kıskançlık krizleri bitmeyen çifti mutlu bir ömür diliyoruz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam