Kapat

Kadınların nefret ettiği erkek trendleri

Son Kadın
Moda Kadınların nefret ettiği erkek trendleri

Moda genel bir kavramdır ve her yaş için belli bir ayrıcalığı vardır. Bazı insanlar bulundukları an gündemde ne var yada ne moda diye takip etmezken bazıları ise ellerinde dergi ve telefonlar ile her detaydan haberdar olmak isterler. Genellikle moda kadınlar konusunda bütünleşse de bu konuyla ilgilenen ve öğrendiklerini uygulayan birçok erkekte mevcut. Bugün sizlerle erkek modasının katili haline gelen ve bazı kadınların görmeye dahi tahammül edemediği erkek trendlerine bakacağız. Buyurun inceleyelim.

 

1 DÜŞÜK PANTOLONLAR

Düşük pantolon modası geçtiğimiz senelerde gündeme gelmişti. İlk ortaya atıldığı andan itibaren kadınlar tarafından pek fazla hoş tepki almasalar da erkekler severek giymeye başladı. Öncelerinde sadece birkaç kişi giyerken bu sayı gittikçe arttı ve şu sıralar kafanızı nereye çevirseniz bu pantolonlar mevcut. Kadınlar bu modaya nefret ederek bakıyorlar ve acilen bitmesi gerektiğini düşünüyorlar.

 

2 AŞIRI DAR PANTOLONLAR

Dar pantolonlar kadınların severek giydiği kıyafetler arasında yer alıyor. Erkeklerde ise genelde daha bol pantolonları görüyoruz aslında görüyorduk. Son zamanlarda erkeklerde dar pantolonlar konusunda kızlar kadar tutucu oldular bu pantolonlar yakışmıyor demiyoruz bazı erkelerde oldukça tarz ve güzel duruyor. Fakat bazı durumlarda bu darlığın ipi kaçıyor ve kadınların dahi giymeye cesaret edemediği darlıktaki pantolonları erkekler üzerinde görüyoruz. Bu gerçekten zararlı bir durum olurken kadınlar tarafından da korkunç bulunuyor.

 

3 KISA ŞORTLAR

Okurken dahi kadınların çoğunun sevimsiz baktığı bu moda acilen ortadan kalkmalı. Şortlar yaz aylarında her iki tarafı kurtaran bu kıyafetler erkeklerde de kadınlarda da boy konusunda oldukça riskli. Erkekler genellikle diz kapaklarından bir karış yukarı ve deniz şortu olarak adlandırılan şortları giymeyi tercih ederler. Ancak bazıları kot ve aşırı kısa şortları tercih ederek kadınların nefretini kazanmayı başarıyorlar.

 

4 DERİN YAKA TİŞÖRTLER

Erkekler kadınların yakalar giymesinden hoşlanmazlar. Kadınlarda tıpkı erkekler gibi derin yakalardan ve sonuna kadar açılan gömlek düğmelerinden nefret ederler. Tişörtler her iki tarafında oldukça severek ve yakıştırarak giydiği kıyafetler arasında yer alıyor ancak bu tişörtlerin boylarına ve yaka derinliklerine çok dikkat etmek gerekiyor. Resimdeki gibi derin bir yaka giyen erkekten bir kadının uzaklaşma süresi pek uzun değildir.

 

5 BABET AYAKKABI

Bu ayakkabılar aslında nefret edilen kesime girmiyorlar sadece kadınlar artık bu modanın bitmesi gerektiğini düşünüyor. Birçok kadın erkeklere en çok kundura ve spor ayakkabıları yakıştırılıyor. Bu ayakkabıları nefret edilen kısma sokan durum ise kısa paçaların altına giyilmeleri. Bu görüntü kadınları oldukça rahatsız ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam