Kapat

Kadınları etkilemenin yolları

Son Kadın
Magazin Kadınları etkilemenin yolları

Kadınlar anlaşılması zor varlıklar mı yoksa anlamayan erkekler mi?

1 Gözlerinin içine bakmak

Karşınızdaki kadın gözlerinize bakmamaya dikkat ediyorsa ümidinizi yitirmeyin bunun sebebi aşırı uyarılmış olmaktan duyulan rahatsızlıktır. Sebebiyse göz kontağı kurduğumuz anda hissettiğimiz duygunun korku hissiyle aynı olmasıdır. Peki karşımızdaki kadını bakışlarımızla etkilemek için ne yapmalıyız? Gülen gözlerle bakmalı ve bakışlarınızda ki sıcaklığı hissettirmelisiniz. Boş bakışlar size hiçbir şey getirmez.


2 İltifat etmek

Kim samimi bir iltifata gülümseyerek karşılık vermez ki? Bir nevi şımartılma şeklidir ki söz konusu kadınlarsa eğer kesinlikle önemlidir. Ama yaratıcı olmaktan çekinmeyin kadınlar söylemek için söylemiş olmak ve hissederek söylemiş olmak arasındaki farkı kolayca anlayabilir ve eğer geri dönüşü güzel olsun istiyorsanız ona güzel olduğunu söylemekle yetinmeyin hissettirin.


3 Öz güvenli olmak

Kadınlar ayakları üzerinde sağlam duran, kendilerine güvenen, konuşmaktan çekinmeyen ve girişken erkeklerden hoşlanırlar.Fakat özgüven ve ego arasındaki ince çizgiye dikkat etmek lazım kadınlar kendini beğenen, sürekli kendinden bahseden, ilgi odağı olmak isteyen ve kötü yanlarını kabullenmeyen erkeklerden hoşlanmazlar. Onlara da şansı verin ve aradaki çizgiyi korumaya özen gösterin.


4 Giyim tarzına önem vermek

Tabi ki sizlere kırmızı halıya çıkar gibi giyinin demiyoruz. Hem rahat hem dikkat çekici olabilirsiniz bunu tüm kıyafetinizle değil taktığınız ufak bir aksesuarla bile sağlayabilirsiniz. Kadınların modayı ne kadar yakından takip ettiğini ve kendini yakışanı giyme konusunda ne kadar maharetli olduğunu atlamamak gerek. Tabi ki çekici görünmek adına kıyafete yüksek meblağlar yüklememek gerekir aklınızda bulunsun pahalı olan her zaman güzel olan değildir.


5 Konuşma şekline özen göstermek

Sizler nasıl yanınızda mahalle dayısı gibi küfür eden kadınlar istemiyorsanız kadınlarda her kelimenin sonuna noktaymışcasına küfür ekleyen erkekleri istemezler. Etkilemek istediğiniz kadınla ne kadar kibar ve anlayışlı konuşursanız şansınız o kadar artar.


6 Ufak sürprizler

Kadınları etkilemenin en basit yolu olsa gerek.Sürpriz denilince aklınıza gelenler sizi korkutsa da aslında bahsettiğimiz o kadar büyük şeyler değil. Kadınlara onları düşündüğünüzü aklınızda olduklarını hatırlatacak ufacık bir şey bile onlarda dünyayı önüne sermişsiniz hissi uyandırır. Yolda yürürken dikkatinizi çekip kopardığınız tek bir çiçek bile bir kadını mutlu etmeye yeterlidir.

“Kadınları etkilemenin yolları” üzerine 1 yorum

  1. Ebrar says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam