Kapat

İşinize yarayacak banyo dolap modelleri

Son Kadın
Moda İşinize yarayacak banyo dolap modelleri

Banyolar sıklıkla girip çıktığımız yerler ve evimizin her yeri gibi oranın da güzel görünmesini istiyoruz. Ancak erkek de olsanız kadın da olsanız bunların güzel görünürken kullanışlı olmasını da istersiniz elbet. Konu banyo olunca o kadar güzellik ürünleri, kremler, losyonlar, maskeler derken tonlarca yer gerekiyor. Bizde sizin için hem hoş bir görünüme sahip hem de kullanışlı dolapları sıraladık buyurun beraber bakalım. Önemli bir not olarak belirtmek isteriz ki bu ürünlerin görsellerini belirli satış sitelerinden aldık. Fiyatları farklı olacağından biz belirtmedik.

 

İlk dolabımız sadelik ve uygun fiyattan yana olanlar için. Küçük banyosuna kullanışlı dolaplar arayanlar için bire bir. Üç gözden ikisi büyük havlu, şampuan, banyo lifi, sabunlar ve deterjanlar için yeterli genişlikte. Küçük gözüne ise el altında bulunmasını istediğiniz diş fırçası, diş macunu, yüz yıkama sabunları, günlük olarak kullandığınız nemlendirici ve kremlerinizi koyabilirsiniz. Dolap renginin beyaz olaması küçük banyonuzu daha geniş göstermenize de yarar.


Yine küçük bir dolapla karşınızdayız bu dolabın farkı 5 raftan oluşması ve size daha fazla kullanım alanı sunması. Rengi beyaz olan bu dolap hem banyonuzu geniş ve ferah gösterir hem de fazla yer kaplamayarak size daha fazla alan sağlar.Kullanışlı bir banyo dolabı. İki parçadan oluşan dolabın üst kısmında spot ışığı, aynası, açıkta bir rafı ve tek gözlü dolabı bulunuyor. Aynanın önündeki rafa rahat ulaşmak istediğiniz gün içinde sık sık kullandığınız kişisel bakım eşyalarınızı koyabilirsiniz. Alt kısmında ise havlu deterjan özel ihtiyaçlarınızı koyabilir ve böylece ihtiyacınız olan herşeyi el altında tutabilirsiniz.


Dolapların fiyatıyla birlikte özellikleri kapasitesi de artıyor. Bu dolabın bir önceki dolaptan farkı fazla gözleri. Size daha geniş kullanım alanı sunan bu dolabın annelerimizin yumuşatıcıları koca koca deterjanları ve hiç bir yere sığdıramadığı kutuları  için bile yeri var. Dolap 2 parçadan oluşuyor ve alt kısımları daha grimsi duruyor.

Birçok dolap seçeneğiniz olduğu gibi  renk seçimleri de mevcut. renk renk bulunan bu dolaplar büyüklü küçüklü banyonuzda yer almayı başarmış gibi görünüyor. Fiyat bakımından hem ucuz hem pahallı seçeneklerinizin olduğu dolaplar size uzun vadede kolaylık sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam