Kapat

Herkesin mutlaka izlediği çizgi filmler

Son Kadın
Genel Herkesin mutlaka izlediği çizgi filmler

Çizgi filmler gerek küçük gerek büyük herkesin heyecanla izlediği filmler arasında yer alır. Bazılarının adını duymamış olabilir ve hatta hiç rastlamamış olabilirsiniz ancak bazıları herkesin hayatında en az bir defa izlediği filmler olarak biliniyor. Önceki zamanlarda bu çizgi filmleri daha çok ekranlarda görsek de son zamanlarda rastlamak zor oluyor. Gelin herkesin mutlaka izlediği bu çizgi filmlere beraber bakalım.

 

TOM VE JERRY

Tom ve Jerry her insanın bir kere olsun izlediği çizgi filmler arasında yer alıyor. Eskiden çeşitli kanallarda çıkan bu çizgi filmleri şu sıralar görmeniz pekte mümkün değil. Çizgi filmin genel konusu olarak ise kedi ve fare düşmanlığının tatlı çekişmeli bir şekilde bizlere sunulması ile oluşuyor. Genel olarak ne Tom ne Jerry konuşmadan tüm film boyunca hareketleri ile bizleri mutlu eden bir çizgi film olarak biliniyor.

 

BUGS BUNNY

Bugs Bunny  Belkide çocukların en sevdiği film olarak biliniyor. Genel olarak bir tavşanın başından geçen olayları anlatıyor diyebiliriz en çok güldüğümüz sahnelerden birisi olarak peşinde sürekli onu avlamak için dolanan avcıyı şaşırtması olacaktır. Eğer Bugs Bunny denildiğinde hatırlamaz iseniz selam cınım diyen tavşan aklınıza gelsin.

 

CEDRİC

Cedric yada bir diğer adı ile hiç büyümeyen çocuk diyebiliriz. Küçüklüğümüzde birçok kez ekranlarda gördüğümüz ve takılıp kaldığımız bu çizgi filmi mutlaka herkes bir kere olsun izlemiş yada görmüştür. Filmde geçen olaylar ise şöyle oluyor ; Cedric 8 yaşında ve aşık bir çocuk bu nedenden dolayı sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken başından geçenleri anlatıyor. Ancak henüz Cedric ‘ in 9 yaşına girdiğini gören olmadı.

 

TAZMANYA CANAVARI

Tazmanya canavarı genellikle çizgi film kanallarında yayınlanan görünenin aksine oldukça eğlenceli ve kendine bağlayan bir çizgi filmdir. Birçok kez küçüklük zamanlarınızda denk gelmiş ve izlemişsinizdir filmde anlatılan olay ise aslında beklenenin aksine basit bir hikaye hızlı ve hortum yaparak hareket eden tazmanya canavarı sıklıkla acıkan ve etrafında yemek bulmak için sürekli arayayış içinde olan bir canavarın başından geçenleri anlatıyor. Tıpkı tom ve jerry gibi bu canavarımız da konuşmuyor.

 

ŞİRİNLER

Şirinler birçok farklı kanalda yayınlanan ve herkesin son derece hoşuna giden bir çizgi filmdir. Küçük bir köyde her biri farklı karakterlere sahip birçok şirin yaşıyor bunun yanı sıra onları gören ve ortaya çıkarmak isteyen Gargamel adında bir insan sürekli onların köyünü bulmaya ve yok etmeye çalışıyor çizgi filmde olup biten tüm olaylar bunu anlatıyor. Ayrıca bu çizgi filmin sineması da piyasaya sürülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam