Kapat

Hakkımızda

Sonkadın.com sayfası 2017´nin haziran ayında açmış olduğumuz kadınlara hitap eden bir blog sayfasıdır. Sitemizde kadınlara hayatları konusunda yardımcı olabilecek ve eğlenmelerini sağlayacak içerikler paylaşıyoruz. Moda, trend, magazin, sağlık ve alışveriş konularında yazmış olduğumuz makaleleri kadınlara sunuyoruz. Sitemizin sadece makaleler üzerine olmadığını da belirtmek isteriz. Sonkadın platformu size birçok farklı konuda testlerde sunuyor.  Bu site de kendinizi deneyerek eğlenebilecek ayrıca yeni bilgiler edinebileceksiniz. Sayfamızda birden fazla konuda birçok arkadaşımız verimli şekillerde çalışıyorlar. Ve her gün size yarar sağlayacak daha fazla makale ve eğlenceli içerik taşımak en büyük amacımız.

VİZYONUMUZ

Kadınların magazin, trend, moda, sağlık ve farklı birçok konuda bilgi sahibi olmasına katkıda bulunmak ve ileride sayfamızı bütün kadınların yararına ücretsiz bir şekilde büyütmek.

MİSYONUMUZ

Kadınlara en güncel magazin haberleri vermek, pratik yemek tarifleri, makyajın püf noktaları, işinize yarayacak kısa ve verimli bilgiler, en yeni trendler şeklinde sizlere bilgi vermek.

Sizlerin bu uzun yolda yanımızda olmanız ve her zaman destek de bulunmanız bize her an daha fazla azim ve kararlılık sağlayacaktır. Her zaman sizler için yazmış olduğumuz bilgilerin altına görüş ve fikirlerinizi yazmanız bizim için  çok önemli olacaktır.

Reklam