Kapat

Erkekleri etkilemenin yolları

Son Kadın
Genel Erkekleri etkilemenin yolları

Aslında çok da zor olmadığı düşünülen erkek etkileme yöntemlerinde ulaşması çok zor olan erkeklerde mevcut.

Bu şekilde söyledim diye erkekler etkilemesi kolay varlıklardır demek anlamına gelmiyor. Sadece günümüzde bir çok erkeği etkilemek ve dikkatlerini çekmek kolay oluyor. Fakat dediğim gibi kolay olan bu yöntem kadar bir o kadar ulaşması ve etkilemesi de çok zor erkeklerde mevcut. Biraz bunlar için konuşalım.

1 Giyeceğiniz kıyafete dikkat edin

İlk buluşmada ilk izlenim çok önemli. Bu yüzden sizi nasıl göreceği de çok önemli. Eğer ilk buluşmada fazla iddialı şeyler giyerseniz geçici bir ilişki için iyi izlenim bırakırsınız. Fakat şık kıyafetler giymeniz daha uzun bir ilişki için iyi izlenimler yaratır.

2 Makyajınızı abartmayın

Araştırmalara göre erkeklerin %70 dış görüşüne çok önem veriyor. Hiç değilse ilk görüşte etkilemede. Makyajınızı abartılı bir şekilde yapmanız, çok zıt bir izlenip bırakır. Birde olduğundan çok farklı gösterecek bir makyaj yapmanız, sizi makyajsız görünce farklı hissetmesine neden olacağından sade ve hoş bir makyaj yapmanız yeterli olacaktır.

3 Doğal davranın

Yapmacık davranmak günümüzde her iki tarafında çok sık yaptığı etkileme yöntemi olarak gördüğü bir yöntemdir. Aksine bu yöntem etkilemekten çok antipati bir izlenip yaratır. Kendiniz olmanız çok önemli. Biraz havalı olma çabasından çıkmalı ve sohbetlerinizde cana yakın bir tavır sergilemeniz gerekir.

4 Güvendiğinizi gösterin

Güvendiğinizi göstermek fazlası ile etkiler ve dikkatini çok çektiği gibi hoşuna gider. Bunun için yapmanız gereken özel eşyalarınızı emanet etmeniz.

5 Samimi ve şefkatli davranın

Uzak kalmanız, resmi ve ciddi olmanız aranızdaki mesafeyi fazla attırır ve bir erkeğin hoşuna gitmeyen bir durumdur. Daha çok samimi davranarak etkileyebilirsiniz. Ayrıca erkekler, çocuklarla araları iyi olan kadınlardan hoşlanır. Abartılı bir şekilde olmadığı sürece şefkatli davranabilirsiniz.

6 Yemek hazırlayın

Ne kadar klişe bir laf olsa da erkeğin kalbine giden ol boğazından geçermiş diyebiliriz. Aslında bunu karnını doyurmak değil, özenerek yemek hazırlamak, değer vermek ve hamaratlığını göstermek erkeği cezp etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam