Kapat

Engin Altan Düzyatana eşinden doğum günü mesajı

Son Kadın
Magazin Engin Altan Düzyatana eşinden doğum günü mesajı

Engin Altan Düzyatan çok yetenekli ve ünlü bir oyuncu ve kariyerinin en önemli doruk noktalarını yaşıyor. Yaptığı tüm işlerde izleyicinin beklentisini fazlasıyla karşıladı. 3 yıl önce herkesi meraka düşüren Neslişah Alkoçlar ile bir ilişkiye başlamıştı ve aşkları herkesi büyülemişti. Ardından çok büyük bir düğünle 28 Ağustos 2014 tarihinde evliliğe ilk adımı attılar ve evlendiler. Düğünün en konuşulan anı ise Kenan İmirzalıoğlu ve Engin Altan Düzyatan’ın karşılıklı oynadığı harmandalı oldu. Muhteşem bir gece geçiren ve dillere destan bir düğün yapan çift önceden Vendik’de bir ön balayı yapmışlardı. Ancak evlendikten sonra Engin Altan Düzyatan’ın bir filme evet demesi ile asıl balayı planları böylelikle  suya düştü.

Uzun zamanlar boyunca beraberliklerini sürdüren çiftin birde Emir adında çocukları oldu. Bunun ardından çift birbirine dahada bağlandı kendileri hakkında ara sıra boşanma iddiaları konuşulsa da ilişkileri büyük bir aşkla devam etti. Son zamanlarda Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı Diriliş Ertuğrul adlı dizide rol alması nedeniyle pek fazla beraber olamayan çift tatile girmeleriyle aradaki açığı kapatmaya başladı. 26 Temmuz 1979 yılında doğmuş olan Engin Altan Düzyatan’ın doğum gününde en büyük sürpriz eşinden geldi . İnstagram’dan 7 sat önce paylaşım yapan Neslişah alkoçlar eşinin resmini paylaştı ve açıklama olarak da şunları ekledi.

 

” O benim hayattaki şansım… o hayallerimin de üstünde bir baba… O benim canım, hayat arkadaşım, en eğlendiğim, omzunda en ağladığım, ADAMIM… Beraber ne anılar biriktirdik daha nicelerine. İyi ki doğmuşsun iyi ki hayatımdasın… iyi ki biz olmuşuz.”

Mesajın altına #süperdad #maşallah  kelimelerini hastag olarak ekleyerek eşini de etiketledi. Bu mesajla eşini ne kadar sevdiğini gösterirken mesajlarıyla da ne kadar mutlu olduğunu belirten Alkoçlar eşinin doğum gününde ona güzel bir sürpriz yaptı. Fotoğrafın altında bir çok insan ikili hakkında mutlu dileklerini belirtirken Engin Altan Düzyatan’ın doğum gününü de kutladılar. Görünen o ki çiftin bu gün için olan planları sadece bununla sınırlı değil daha büyük bir şekilde kutlama da bekleniyor kendilerinden.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam