Kapat

En pahalı kadın çantaları

Son Kadın
Moda En pahalı kadın çantaları

Çantalar günlük yaşamımızda oldukça sık kullandığımız alternatifler. İçlerine koyduğumuz eşyaları zahmetsiz ve şık bir şekilde taşımamıza yardım eden bu ürünler bir çok farklı şekilde dizayn ediliyor. Büyük, küçük ve derin gibi bir çok farklı özelliklere sahip oluyorlar. Fiyatları ise az veya çok olmak üzere sıralanıyor. Ancak öyle çantalar var ki fiyatları gözlerinizi pörtletiyor. Buyurun beraber bu çantalara bakalım.

 

! HERMES ÇANTA

 

Bu çanta en gözde çantalar arasında yer alıyor. Bir çok kadın tarafından ısrarla aranan bu çanta çıktığı ilk anlardan itibaren stoklarda tükenmeyi ve ses getiren bir satış yapmayı başarmıştı. Çantanın en önemli özelliği tamamen timsah derisinden yapılmış olması parlak ve koyu kahverengi olan bu çanta açık arttırma ile tam olarak 85 bin dolara satılmıştır.

 

! ELMASLARLA SÜSLÜ ÇANTA

 

Bu çantaya bakanlar bir daha bakıyor. Küçük tek gözlü ve pembe olan bu çanta bir servet değerinde. Bu çanta 42.56 karat elmastan, pembe safirden ve turmalinden oluşuyor. Yalnız bu çantayı almak istiyor iseniz şansınız biraz azalmış olabilir tanıtımı dahi yapılmamış olan bu çanta kısa sürede tükendi ve tam olarak 92.000 bin dolara satıldı.

 

! LOUİS  VUİTTON ÇANTA

 

Bu çantayı görünce nasıl çanta diyebilirsiniz. ancak bu çantalar çok özeller ve dünyada sadece 10 adet bulunuyor. Louis Vuitton tasarımı olarak bilinen bu çantalar kentin tarihinden ve dağınıklığından esinlenerek yapılmış. Beonce’nin de kullanmış olduğu çanta tam olarak 150.000 bin dolara satıldı.

 

! CHANEL DİAMOND FOREVER

 

Chanel markası olan bu çanta son derece şık zarif ve gösterişli. Dünyada sadece 13 adet bulunan bu çanta 334 adet elmas, 18 ayar altın ve beyaz timsah derisinden yapılmıştır. Chanel’in markasının bulunduğu açma kısmında bulunan elmaslar çantayı daha gösterişli kılıyor. 261 .000 bin dolara satılmıştır.

 

! HERMES BİRKİN ÇANTA

 

Baktığınız anda dokunmaya bile kıyamayacağınız bu çanta göz alıcı ve zarif görüntüsüyle birçok kadının hayalini süslüyor. Üzerinde 2.000 adet elmas ve platin bulunduruyor. Çantanın en büyük özelliği ise üst kısmında bulunan taşlı kısımın çıkartılıp bileklik  veya kolye olma özelliğine sahiptir. Çantanın tam olarak değeri ise 1.900.000 bin dolardır.

En pahalı kozmetik ürünleri hakkındaki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam