Kapat

En pahalı 5 kozmetik ürünü!

Son Kadın
Moda En pahalı 5 kozmetik ürünü!

Kadınların ihtiyaçları arasında olan kozmetik ürünleri, diğer ürünler gibi her fiyatı mevcut derecede. Bu yazımızda sizlere dünyanın en pahalı 5 kozmetik ürününü göstereceğiz. Bir kaçı servet değerinde olan kozmetik ürünleri dudak uçuklatacak türden.

5  Yüz kremi “La Mer” – 2.200 $ 

İçerisinde bulunduran deniz yosunu ve mucize su olarak adlandırılan  formül sayesinde cilt deki kırışıklıkları azaltıp, yaşlanmayacak bir cilt olacağını iddia ediyor. Ne kadar işe yarar bilemiyoruz fakat fiyatını göz önünde bulundurursak işe yaramasını umuyoruz.

4 Oje “Essie Cosmetics” – 55.000 $

Değerini platin oje şişelerinden alan Essie Cosmetics markası 1981 yılında kurulan kadın güzellik salonudur. 400-500 dolardan satışı olan ojelerinin pek tutulması ileriye dönük böyle bir ürünün olacağı düşünülmezdi. İyi bir tasarımcı tarafından yapılan platin oje şişelerinde satışı olan bu ürünün fiyatı bir araba, hatta bir ev değerinde.

3  Ruj “Guerlain Pırlanta Kaplı” – 62.000 $

Yine bir servet değerinde olan bu ruj, 1828 yılında Fransa’da kurulan çok saygın bir markanın ürünüdür. Rujun değeri dışında 199 adet 18 karata erişen pırlantalardan oluşan tüp tasarımıdır. Aynı zamanda içerisinde zümrüt ve yakut kaplama olan bu ürünün ağırlığı 100 gramı aşmaktadır. Yine bir araba, bir ev değerinde olan bu ruj satışı olan bir üründür.

2 Oje “Models Own” – 130,450$

Fiyatın gittikçe arttığı listemizde sondan bir önceki pahalı kozmetik ürünümüz 4. sırada bulunan ürün gibi bir ojedir. 2008 yılında kurulan bu firma maliyeti 8 dolarlık ürünlerin yanı sıra özel istek üzerine üretilen bu ürün 1118 adet pırlantalarla kaplıdır. Hali ile fiyatı da sahip olduğu pırlanta kadar pahalıdır. Çok lüks bir spor araba değerinde olan bu ürün listemizin 2. sırasını alıyor.

1 H. Couture Beauty Sosyete Paketi – 14 Milyon $

Listemizin 1. sırasını alarak en pahalı ürün olmayı hak eden bu ürün işte tam bir servet değerinde. Belkide bir servet den daha fazla bile diyebiliriz. İnsanların bir çoğunun ömründe kazanamayacağı para değerinde bir sosyete paketinin olması çok şaşırtıcı. Sosyete paketi olarak bilinen bu ürünün içerisinde, 1000 adet swarovksi kristalleri ile kaplı ruj, altın kaplamalı içerisinde 18 karata erişen,2500 adet mavi elmas veya 1200 adet pembe elmaslar ile kaplı ürünler barındırmaktadır.

“En pahalı 5 kozmetik ürünü!” üzerine 2 yorum

  1. Ahmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam