Kapat

Ebru Şallı’dan Uğur Akkuş’a sert darbe

Son Kadın
Magazin Ebru Şallı’dan Uğur Akkuş’a sert darbe

15 ocak 1977 yılında İstanbul ‘ da doğan Ebru Şallı mankenlik ve jimnastikçi olarak tanındı. Ayrıca 1995 yılında  Queen of Turkey adlı yarışmada birinci olmuştur. Son zamanlarda Uğur Akkuş ile olan ilişkisi konusunda çok gündeme gelmişti. İlk olarak geçtiğimiz haftalarda Çeşmede karşımıza çıkan çift başlarda sorunsuz olarak mutluluklarını paylaşırken daha sonra ortalık karışmıştı nedeni ise ünlü iş adamı  Uğur Akkuş’un evli olmasıydı.

Çeşmede el ele görüntülenen ikiliyi gören insanlar  evli bir adamın böyle bir vaziyette görüntülenmesini hoş bulmadılar ve haliyle tepkiler birbirini kovaladı. Ebru Şallı ‘ hakkında kandırıldı Akkuş ona bekar olduğuna dair yalan söyledi diye haberler yayılınca Şallı açıklama yaptı ve ” kandırılmadım durumdan haberim vardı ” sözleri ile kendini ifade etti. Bunun ardından dahada tepki toplayan Ebru Şallı’nın eski eşi Harun tan ” özel hayatına karışmam, ancak iki çocuk annesi olduğunu unutmasın” şeklinde uyarıda bulundu.

Uğur Akkuş’  eşi Gonca Akkuş ile 10 senedir beraber olmalarına rağmen böyle bir durumda adı geçmesine şaşırmış olsa gerek bu durumu öğrenince çocuklarını alıp Çeşmedeki baba evine geri döndü ve ardından ” Uğur bana iki kere şiddet uyguladı ve boşanmaya karar verdim ancak bir daha yapmayacağım diye yalvarınca onu affettim ancak bu sefer kesin olarak boşanıyoruz” sözlerini söyledikten sonra Ebru Şallı ‘ ya ikinci kadın adı altında dava açtığını bildirdi.

Bunca olayın ardından gözler Ebru şallıyı ve Uğur akkuşu ararken Şallı ‘ dan bir açıklama geldi ” yuva yıkan kadın konumunda olmak istemiyorum Uğur eşinden ayrılana kadar aramızdaki durum bitmiştir” şeklinde bir açıklama yaptı bir nevi Uğur akkuş ‘ a şart koşan Ebru şallı bu konuda daha fazla konuşulmaması konusunda uyarısını da eksik etmedi. Şu sıralar Uğur akkuş ve Gonca Akkuş ‘ un boşanması beklenirken Ebru şallı sessizliğini bozmayarak olaylara noktasını koydu. Bu olaylar gelişirken Gonca Akkuş ‘ un 9 haftalık hamile olduğu ve boşanma kararı sonucunda çocuğunu aldırdığı haberleri de yayıldı ancak ne kadar doğru bilinmez.

“Ebru Şallı’dan Uğur Akkuş’a sert darbe” üzerine 2 yorum

  1. Emre İğde says:
  2. Ahmet says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam