Kapat

Dünyanın en zengin çocukları

Son Kadın
En'ler Dünyanın en zengin çocukları

Zenginlik biraz şans meselesi aslında bazı insanlar doğuştan zengin olurken bazıları ise yaptıkları işlerde yükseldikleri için zengin olurlar. Her iki kısımda bir şans oyunu diyebiliriz ancak elbette ki doğuştan zengin olmak her zaman daha iyi olsa da emek ile zengin olmak insana başarı duygusunu büyük ölçüde tattırır. Peki küçük yaşta bir milyoner olmak hangisi arasına girer? Sizlere bu yazımızda küçük yaşlarda dünya zenginleri arasına girmiş çocuklardan bahsedeceğiz buyurun beraber bakalım.

 

5 JADEN SMİTH – 8 Milyon Dolar

 

 

Jaden Smith şuan kesin olarak 8 milyon dolarlık bir servete sahip 18 yaşında olan Smith bu yaşta bir genç için dudak uçuklatıcı bir paranın içinde hayat sürüyor. Oyunculuk ve şarkıcılık yapan genç yıldız kısa zamanda büyük bir üne kavuştu buna babasının da büyük katkısı var elbette.

 

4 VALENTİNO PALOMA PİNAULT – 12 Milyon Dolar

 

 

Valentino adındaki bu küçük kız tam olarak 12 milyon dolar kadar bir servete sahip. Herhangi bir oyunculuk yada bir çaba harcamadan bu servete sahip olan küçük kız aileden şanslı diyebiliriz. Çünkü Valentino Salma Hayek ve Francois Henri Pinault’un kızı olduğu için bu servete sahip. Annesinin 85 milyon babasının ise 12 milyarlık bir serveti olan küçük kızda payını almış gibi görünüyor.

 

3 DANİELYNN HOPE MARSHALL BİRKHEAD – 59 Milyon Dolar

 

 

Bu küçük kızın ise serveti 59 milyon dolar. Bu büyük servete sahip olmasında ailesinin katkıları olsa da küçük kız çocuk modelliği yapmış ve filmlerde rol almıştır. Buda servetini büyütmesinde büyük bir rol oynamıştır. Annesi Anna Nicole Smith’de modeldir. Babası ise Larry Birkhead’dır ve sesini mankenlik de oldukça duyurmuştur.

 

2 KNOX VE VİVİENNE JOLİE PİTT – 65.5 Milyon Dolar

 

 

Bu ikizleri mutlaka görmüşsünüzdür. Annesi Angelina Jolie babası ise Brad Pitt olan bu ikizlerin tam olarak 65.5 milyon dolarlık bir servetleri var. Pek de şaşırmamak gerekir çünkü çiftin toplam serveti 525 milyon doları geçiyor. Hal böyle olunca çocukları içinde ufak bir fedakarlık yapmak onlar için pekte bir şey kaybettirmiyor.

 

1  PRENS GEORGE ALEXANDER LOUİS – 1 Milyar Dolar

 

 

Bu küçük çocuk 22 Temmuz da 4 yaşına girecek ancak serveti ondan çok daha büyük tam olarak 1  milyar dolar civarında bir servete sahip olan bu çocuk aileden gelen bir zenginlikle dünyanın en zengin çocuğu olarak biliniyor. Ebeveynleri Prens William ve Kate Middleton olunca bu servet pek de şaşırtmıyor aslında. Bu küçük çocuk tahtın önemli varislerinden ve eğer kral olursa serveti kat ve kat artacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam