Kapat

Dünyanın en işsiz 10 ürünü

Son Kadın
En'ler Dünyanın en işsiz 10 ürünü
Dünyanın en işsiz 10 ürünü

Hayatımızın belirli zamanlarında göreceğimiz ve anlam veremeyeceğimiz ürünler vardır. İşte o ürünlerden 10 tanesini sizler için listeledik.

1 IŞIKLI KAZAK

 

 

Kazaklar oldukça güzel kış aylarında bizim en yakın dostlarımız haline geliyorlar. Işıklar ise gerek görsellik gerekse ihtiyaçlarımız için oldukça gerekliler ve birçok yerde istenilen şekilde kullanılıyor. Garip olan şey ise bunu kazaklarda uygulamaları kim normal bir günde üzerinde floresan dolu bir kazakla gezmek ister ki ?

 

2 ALTIN KAPLAMA TUVALET

 

 

Bazı insanlar gereğinden fazla zengin olabiliyorlar buda onları kötü yönde etkiliyor. Herkes lüksünü düşünür ve her konuda rahat olmayı ister fakat rahat olayım derken saçma şeyler yapmamak gerekiyor. Tuvaletler içimizde biriken toksinleri atmamız için yapılan ihtiyaç amaçlı yerler ancak bazı insanlar haftada toplam 48 saatini bile geçirmediği bu yerlere çok fazla para harcıyorlar. Altın bit tuvalete gitmek isteyen var mı ?

 

3 TABLETLİ LAZIMLIK

 

 

Telefon yada tablet kullanımı çocuklar için yeterince zararlı birde bunu çocukların kendi kendine öğrenmesi gereken yerlerde koz olarak kullanırsanız bu çocuğunuzu ilerde bunlara bağlı bir insan haline getirir. Bu lazımlık çocuklar tuvaletlerini yapsın diye tablet tasarımlı ve sanırım yapılması gereken en son tasarım.

 

4 ŞARJ EDEN AYAKKABI

 

 

Topuklu ayakkabılar her kadının hayatında bulunuyor v büyük bir önem taşıyor. Telefonlar ise son zamanlarda ayakkabılardan daha fazla önem taşıyor ve ne yazık ki şarjları çabuk bitiyor peki kim ayakkabısının altında bir şarj aleti ister ki ? telefonunuzun şarjı bittiğinde durup ayakkabınıza bir kablo takmak oldukça saçma dururken komik duruma da düşürebilir.

 

5 GÖZLÜKLÜ DAMLA

 

 

Gözlerimiz kızardığında, yandığında, yada ağrıdığında doktor tavsiyesinde varsa damla kullanırız ve bu damlaları gözlerimizin içine sıkarken biraz zorlanırız ancak bu damlaları sıkabilmek için icat edilen bu gözlük son derece komik dururken bir o kadar garip bir proje doğrusu.

 

6 ŞİŞE AÇAN KUMANDA

 

 

Kumandalar en güzel icatlar diyebiliriz yerimizden dahi oynamadan televizyonun istediğimiz kanalını açabiliyoruz peki kumandayla şişe açmaya ne dersiniz ? son derece üşengeç ve gaip olan bu icat kumandasında bir şişe açacağı taşımak isteyenler için güzel olacaktır.

 

7 ŞEMSİYELİ AYAKKABI

 

 

Ayakkabılara çok para harcıyoruz ve onların zarar görüp eskimesini de itemiyoruz. Yağmurlu havalarda eğer en sevdiğiniz ayakkabınızı giydiyseniz ve ıslanmasını istemiyorsanız bunlar size göre olabilir. Ancak dışarıda kim ayaklarında bir şemsiye ile gezmek ister bilemem.

 

8 YAPAY DİZLER

 

 

Eğer çok yalnızsanız ve yatıp da derdinizi anlatacak şefkatli dizlere ihtiyacınız var ama bir sevgiliniz yoksa bu şefkatli dizler imdadınıza yetişiyor. Tabi kendinizi ne kadar kandıra bilirseniz.

 

9 VAKUMLU BARDAK

 

 

Sık sık kahve veya çay içen bir insansanız ve bardaklardan sıkılmış olabilirsiniz bu bardak biraz hareket etsin vakumlu görünsün diyorsanız ise bu son derece garip ve pek de gereği olmayan icat size yardımcı olabilir.

 

10 SÜPÜRGELİ TERLİK

 

 

Temizlik sırasında size pek de yardımcı olmayacak bu icat eğer sürekli aynı şekilde evinizi süpürmekten sıkıldıysanız ve işinizin daha yavaş bitmesini istiyor iseniz tercihiniz olabilir. Ancak bizden geçer not almadı.

“Dünyanın en işsiz 10 ürünü” üzerine 3 yorum

  1. Zeynep says:
  2. selen says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam