Kapat

Dünyanın en güzel kadınları

Son Kadın
En'ler Dünyanın en güzel kadınları

Kadınlar her zaman güzel görünmek ister ve bunun için belli emekler harcarlar. Herkesin bildiği bir söz vardır acısız güzellik olmaz ki bu doğru bir sözdür çünkü güzel olmak adına yapılan şeyler her zaman acısız ve çabuk olmuyor. Güzelliğin göreceli olduğunu bilirsiniz ancak öyle kadınlar vardır ki kime sorsanız güzel olduğunu söylerler bizde size son yıllarda  denilene göre dünyanın en güzel kadınlarını bulduk buyurun beraber bakalım.

 

10 Natalia vodianova

 

 

Natalia vodianova listemizde 10 numaraya girmeyi başardı. Göz alıcı bir güzelliğe sahip olan Dünyaca ünlü olan süper model çok zor bir çocukluk geçirmiş. Kendisi daha küçük yaşlarda iken babası evi terk etmiş ve annesi ve Natalia dedesinin evine taşınmak zorunda kalmışlar. Sonrasında annesinin erkek arkadaşları 15 yaşındaki Natalia’yı taciz etmeye başlamışlar bunun ardından evden erkek arkadaşı ile ayrılmış ve meyve sebze satmaya başlamış. Erkek arkadaşının tavsiyesi ile modellik için ajansa başvuran Natalia dil bilmediği için öğrenip gelmesini istemişler ve öğrendikten sonra 17 yaşında Dünyaca ünlü bir model olmayı başarmış.


9 RİHANNA

 

 

Gerçek adı Robyn Rihanna Fenty  olan ünlü şarkıcı zor bir çocukluk geçirmiş. Babasının kokain bağımlısı olması ve annesi ile babasının henüz o daha 14 yaşında iken boşanmaları onu kötü anlamda etkilemiş ve 16 yaşında  okul değiştirerek Combermere dil okuluna gitmiş henüz daha 16 yaşındayken 2004 yılında Miss  combermere güzellik yarışmasında 1. olmuş ve Combermere okulu´ nun renkleri gösterisinde sahne alarak Mariah Carey’nin Hero adlı şarkısını seslendirdi. ilerleyen zamanlarda Evan Rogers aracılığıyla bir çok yere ses kayıtlarını gönderdiler ve  kayıtlardan biri jay-z’ye ulaştı böylelikle ünlü şarkıcı imza atacağı ilk şirket olarak Def Jam Recors ile 2005 de imza attı ve müzik dünyasına girdi.


8 BAE JOOHYUN

 

 

Hakkında pek de fazla bilgi olmayan bu güzel kadın 1991 yılında Güney Kore de doğmuş uzun zamanlar boyunca oyunculuk yapan Bae en sonunda sesinin güzel olduğunu fark ederek 4 kişilik bir grup kurmuşlar bu gruba 2. olarak giren Bae sahnede takma adı olarak İrene ismini kullanıyor. Bu yüzden genellikle herkes onu bu adıyla biliyor. Dergilerde de bir kaç kez yer alan güzel oyuncu kliplerde de boy göstermiş. Güzelliğiyle büyüyen Bae daha çok konuşulacak gibi görünüyor.


7 CARA DELEVİNGNE

 

 

Cara Delevingne soylu bir aileden geliyor. Dedelerinden birisi politikacı diğeri ise İngiliz miras başkanı ablası ise uzun yıllardır dünyaca ünlü markalarda modellik yapıyor. Yani Cara diğer ünlülerin aksine bu seviyeye gelmek için pek de çalışmamış ancak böyle bir mal varlığı ve şansı olmasa da güzelliği onu üst seviyelere taşırdı diye düşünüyoruz. Cara meslek olarak modellik yapıyor ve şuan dünyaca ünlü Victoria Secret markasında modellik yapıyor. Cara henüz 10 yaşındayken Vogue İtalia ile kariyerine başlamış ve bu dergide modellik yapmış bundan sonrasında ise bu dergide kapak modelliği yapmaya devam etmiş Vogue dergisine baktığınız zaman güzel modeli hayla görmeniz oldukça yüksek.


6 DEEPİKA  PADUKONE

 

 

Danimarka da dünyaya gelen Deepika daha sonra ailesi ile Hindistan´ a taşınmışlar. Kariyerine çok küçükken başlayan Deepika 8 yaşından beri modellik yapıyormuş. Bunların yanında oyunculukta yapan güzel model Hint filmleri dışında farklı dillerde olan filmlerde de rol almıştır. ilk olarak Aishwarya filminde rol alarak oyunculuk kariyerinin zeminini atmış. Sonrasında daha iyi işlere imza atarak Om Shanti om filmi ile en iyi çıkış yapan kadın ödülünü almış. Kariyerine model ve oyuncu olarak devam eden ünlü model güzelliğiyle listemizde yer almayı başardı.


5 SELENA GOMEZ

 

 

Teksas da doğan Selena Gomez küçüklüğünden beri oyuncu olmak isityormuş. Kendini sergileme şansını ilk olarak 7 yaşında Barney ve friends de rol alarak yakalandı daha sonralarında Disney Channel için rol aldığı Alex Russo karakteri ile tüm dünyada tanındı. 2008 de the Scene adındaki  bir grup kurarak solistlik yapmış ve müzik hayatına atılmıştır. Sonrasında oyunculuk hayatında başrollerde yer aldığı sprink breakers ile devam etti. 2013 de yayınladığı Come and get it onu daha büyük bir üne kavuşturdu. Ayrıca modellikte yapan oyuncu güzelliğiyle bir çok dergide kapak modeli olmayı başardı listemizde ise 5. sırada


4 BARBARA PALVİN

 

 

Buda peşte de dünyaya gelen Barbara Palvin 13 yaşında iken keşfedilmiştir ve bir süre ünlü bir magazin dergisinde modellik yapar daha sonra Buda peşte den ayrılarak dünya çapında tanınmaya başlar ve birçok dünyaca ünlü magazin, güzellik dergilerinde başlarda yer alır. Uzun zamanlardır boy gösterdiği Victoria Secret da 2012  de yer almaya başlayan ünlü model hayla bu markada boy göstermekte bunun dışında da birçok farklı yerde boy gösteren palvin uzun zamanlar boyunca göz önünde olacak gibi görünüyor.


3 HOLLAND RODEN

 

 

Tam adı Holland Maria Roden olan güzel oyuncu ilk olarak Home Box Office  adlı özel  kanalda Bad Road 12 miles adlı dizide tanındı daha sonrasında Teen Wolf adlı dizide rol aldığı Lydia Martin adlı karakterde artık dünyaca ünlü bir oyuncu olmuştu. Ünü bu kadar yayılınca güzel oyuncuya modellik teklifleri de gecikmedi ve modelliğe de başladı farklı kıyafetler ve bikinileri sergileyen Holland Roden güzelliğinin yanında fiziğini de kanıtlamış oldu. Küçükken astronot olamak isteyen yıldız bu isteğini pek yerine getirememiş gibi görünse de bulunduğu yerden şikayetçi gibi görünmüyor. Listemizde ise 3. sırada yer almayı başardı.


2 TAYLOR HİLL

 

 

California da doğan güzel model Victoria Secret mankenliği ile tanınmıştır. Şuan da 21 yaşında olan güzel model yakın zamanlarda Collins  markası ile yapmış olduğu anlaşmada Çağatay Ulusoy ile reklam filminde rol almıştı. Daha sonralarında hayatına dergi ve kıyafet modelliği ile devam eden Tylor Hill  yeni olarak tanınmaya başladı ve adını çok duyuracak gibi duruyor. Listemizde ise 2. sırada.


1 GİGİ HADİD

 

 

Gerçek adı Jelena Noura Hadid dir küçükken sınıfında ad benzerliği yüzünden sıkça karışınca annesi ona Gigi ismini takmıştır oda öyle kullanmaya devam etmiştir. Los Angeles de doğan güzel model ilk modelliğe 19 yaşında iken Desigual isimli bir giyim markası ile başladı. Birçok dergide de yerini alan güzel model Silent witness dizisiyle oyunculuk da yaptı. Sonralarında makyaj markalarının reklamlarında oynayarak adını hafızalara iyice kazıdı. Şuan Victoria Secret markasında modellik yapan Hadid bunun hep hayali olduğunu ve çok şanslı olduğunu söylüyor. Listemizde ise 1. sırada yer alıyor

 

Listemizde Türkiye’den kimseye vermedik. Türkiye’nin en güzel 10 kadını için yazımıza gidebilirsiniz.

“Dünyanın en güzel kadınları” üzerine 1 yorum

  1. Melis says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam