Kapat

DİZİ AŞKI NİKAH MASASINDA BİTTİ!

Son Kadın
Magazin DİZİ AŞKI NİKAH MASASINDA BİTTİ!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen sonunda evlendi.

Uzun zamandır aşk yaşayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen nikah masasına oturdu.

3 yıldır beraber olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti uzun zamandır beklenen haberi verdi ve  29 Haziran 2017´ de evleneceklerini açıkladılar. Bunun ardından ünlü çift geçtiğimiz aylarda Almanya Solingen´ e gittiler ve Burak Özçivit Fahriye Evcen´ i babasından istedi böylelikle nişan yüzüklerini de takılmış oldu. Kına haberini almamızın üzerinden pek fazla geçmeden 26 Haziranda ses getiren bir kına yaptılar. Kınada Fahriye Evcen üzerinde Fidan Şimşek tasarımı olan kırmızı saten ultra mini elbisesiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Kınası adeta ünlü akınına uğrayan Evcen  her karede yanında olan Sinem Kobal, Aslı Enver, Ebru Akel gibi ünlü isimlerle göz kamaştırdı. Uzun süren gecenin sonlarına doğru Burak Özçivit´ in elinde davulla kınayı basması hoş bir jest olmasının yanı sıra sosyal medyayı salladı. Oldukça eylenmiş görünen çifte mutluluklar dilemeye kalmadan beklenen gün geldi. Bugün evlenmiş olan çiftin düğünü Sait Halim Paşa yalısında oldu. Düğün tıpkı kınası gibi ünlü isimlerle doldu taştı.  Fahriye Evcen´ in gelinliğini Raşit Bağzıbağlı, Burak Özçivit´ in damatlığını ise Derviş Bağzıbağlı´ tasarladı. Her ikisi de göz kamaştırıcıydı. Düğüne el ele giren çift nikah masasında dolu dolu evet dediler bunun ardından  özel bir koreografiyle oldukça romantik bir dans ettiler mutluluklarının sonsuza kadar devam etmesi dileğiyle.

Aşk Kanal D’ de başladı!

Kanal D’ nin ünlü dizilerinden ÇALIKUŞU dizisinde ekranları aşklarıyla kilitleyen ünlü oyuncular, dizinin ardından hikayeyi gerçeğe çevirdi. Çalıkuşu dizisinin bitmesinin ardından çok zaman geçmeden birliktelik haberleri yayılan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ikilisi son 2 yılda aşklarıyla oldukça gündeme geldi. Herkesin beklediği o müthiş haberler önce Mart ayında Almaya daki istemeyle geldi.

Beraber film yaptılar

2015 yılında  vizyona giren Aşk Sana Benzer filminin hem yapımcılığını hemde yazarlığını üstlenen Burak Özçivit, baş rolde büyük aşk yaşadığı oyuncu arkadaşını Fahriye Evcen olarak seçmişti. Gündeme oturan ve insanların gözünün önünden ayrılmayan çift, bir çok talk showlar da göz kamaştıran aşkları tekrar dillere gelmişti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam