Kapat

BU YILIN EN MODA SAÇ RENKLERİ

Son Kadın
Moda BU YILIN EN MODA SAÇ RENKLERİ

Saçlarımızı istediğimiz şekle sokabiliyor ve istediğimiz renge sokabiliyoruz. Bu boyaların bazıları kalıcı bazıları  ise bir kaç yıkama ile geçici olabiliyor kadınlar bu yüzden saçlarını istedikleri renge boyuyorlar. Gelin beraber bu yılın en moda saç renklerini inceleyelim

BEBEK SARISI

bebek sarısı     Sıkça görmeye alışık olduğumuz bir renk diyebiliriz. Son bir kaç yıldır sarı saç konusunda ombre nin önüne geçti . Başarılı bir sarı olan bebek sarısını ünlülerde oldukça fazla tercih ediyor normal kullanılan sarılardan bir kaç ton açık olan bu sarı bu yılda oldukça göreceğimiz bir saç rengi olacak gibi görünüyor.

 

 

 

GRİ AĞIRLIKLI OMBRE

gri

Bu yılın kış mevsiminde gri rengi oldukça patlamıştı henüz bitmişte değil doğrusu hayla bir çok kızda ve erkekte gri saçları görebilirsiniz herkese oldukça yakışan bu rengin yerini bu ombreler alacak gibi görünüyor. Görünüş olarak grileri andırsa da bir ombre olduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bu yaza damga vuracak gibi görünüyor.

 

KARPUZ RENGİ

karpuz     Adını nereden aldığını tahmin etmek zor değil aslında. Üst tarafları yeşil alt tarafları kırmızı olan bu saç rengi karpuzun iç ve dış kısımlarından esinlenmiş gibi görünüyor. geçtiğimiz yıllarda görmeye alışık olmadığımız bu saç rengi bu yıl trendde olacak gibi görünüyor. Ancak normal sarılar ve kahveler kadar sade bir renk olmadığı için cesaret gerektiren bu rengi tercih edenlere bakımında kolaylıklar diliyoruz.

 

  KIZIL BAKIR

kizil     Kızıl saçlı kadınları kim sevmez ki ? kadınların kullanmaya pek cesaret edemediği ama görüğünde keşke demeden geçemediği bu renk her kadına yakışıyor diyebiliriz. kullanımının zorluğunu eklemeden geçemeyeceğim. Eğer saçlarınız doğuştan kızıl değilse boyadığınız da akma riskiyle karşı karsıya kalabilirsiniz. Ancak buna rağmen kızıl saçlı kadınların sayısı her geçen gün artmakta. Tabi onları suçlayamayız bu rengin kullanımında size de kolaylıklar dile

 

 KÜLLÜ KAHVE

küllü     Çokça gördüğümüz bu saç rengi doğal duruşu ve uyumuyla listemize  girmeyi başardı sık sık gördüğümüz bu rengi kadınlarda çok seviyor ve kullanıyor birde saçları doğal olarak bu renk olan kızlarımız var tabi. Her ne kadar kolay bir renk gibi görünse de rengini tutturmak oldukça zor ve çaba gerektiriyor. Ancak şu var ki kullanımı bir o kadar kolay. Denemenizi tavsiye ederiz.

“BU YILIN EN MODA SAÇ RENKLERİ” üzerine 1 yorum

  1. kübra says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam