Kapat

Bu yılın en moda ruj renkleri

Son Kadın
Moda Bu yılın en moda ruj renkleri

Makyaj malzemesi deyince bu işin muadilleri  olan kadınlar çeşit çeşit markaların ve renklerin arasından kolayca kendilerine en uygun olanını bulabiliyorlar. Bu bizim için başlı başına bir yetenek olarak nitelendiriliyor. Her sene moda konusunda ayakkabılar, kıyafetler ve çantalar yüzünü farklı gösteriyor. Bu durum makyaj malzemelerine de yansıyor haliyle her yıl renkleri ve şekilleri değişen bu kozmetik ürünlerinde bu yıl en moda ve  en sevilerek kullanılan ruj renklerini  sizler için sıraladık buyurun beraber bakalım.

 

TURUNCU TONLAR

Yaz ruhuna en yakışan tonlardan birisi turuncu. Bu rengi kıyafetlerde ve dekorlarda görmeye alışmıştık ancak bu yaz dudaklarda da yerini almış gibi görünüyor. Genel olarak sade ama şık bir stil katan bu renk kolay bir renkmiş gibi görünse de kırmızı kadar zor bir renk ancak değer diye düşünüyoruz.

 

NUDE TONLAR

Nude tonlar kullanması en zevkli rujlar arasında alıyor. Yaz kış fark etmeden zevkle kadınlar tarafından kullanılan bu renklerin özelliği dudak renginize kolay bir şekilde uyum sağlayıp sizi daha ferah göstermesidir. Nude rujların kendi aralarında ton farkları da bulunmakta. Özellikle ağır bir makyaj yaptıysanız sizi ferah göstermesi için bu rujları kullanabilirsiniz.

 

MOR TONLAR

Mor tonlar kadınların kullanmaktan en çekindiği renkler arasında yer alıyordu nedeni ise biraz uçuk bir renk olması. Ancak makyaj firmaları mor rengini aramıza alıştırarak ve yumuşatarak sununca kadınların beğenerek ve büyük bir öz güven ile kullandığı ruj renkleri arasında yer almayı başardı. Genellikle çok koyu tonlar tercih edilmese de bu yıl soluk ve parlak morları oldukça fazla gördük.

 

KIRMIZI TONLAR

Kırmızı en cesur renkler arasında yer alıyor hem kullanması hem taşıması oldukça zor olmasına rağmen kadınların ilgi alanından bir türlü çıkamıyor. Akla dikkat çekmek yada seksi olmak gibi kavramlar gelince kadınlar akıllarında  kırmızı ruj ile kombin yapıyorlar. Hal böyle olunca hiçbir sene modası düşmeyen bu rengin hakkını vermek gerekiyor kırmızının her tonunu kadınlarda görebilirsiniz.

SOĞUK KAHVE TONLARI

Kış aylarına daha uygun olsalar da bu yıl en çok gördüğümüz bir diğer ruj ise soğuk kahve tonlarındaki mat rujlar oldu. Kış aylarının sonlarında kullanılmaya başlayan ve yaz aylarında da oldukça fazla gördüğümüz bu renk sizi hem şık hem gizemli yapıyor. Neredeyse her renk ile yakışan bu rujlar hem kullanım bakımından rahat hemde oldukça güzel duruyorlar.

“Bu yılın en moda ruj renkleri” üzerine 1 yorum

  1. Feride says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam