Kapat

Bu yılın en çok giyilen kıyafetleri

Son Kadın
Moda Bu yılın en çok giyilen kıyafetleri

Her sene yaşanan mevsimlere göre tasarlanan ve giyilen kıyafetler değişiyor hal böyle olunca modayı takip etmek zor oluyor. Bir şey moda olunca ve bu yayılınca aynı kıyafetin birçok renginden herkeste olmaya başlıyor bu bir yandan iyi bir şeyken bir yandan pek mutlu etmiyor. Bugün sizlerle 2017 yazında en çok giyilen kıyafetlere bakacağız buyurun beraber inceleyelim.

 

KOT ETEKLER

Bir yerlerde mutlaka bu etekleri görmüşsünüzdür. Yazın en çok giyilen kıyafetler arasında en başta yer almayı hak etti diyebiliriz. Mini olan ve genel olarak önden düğmeler ile model verilen bu etekler kot etek olarak biliniyor. Eski yıllardan gelen bu trend oldukça sevildi ve herkes tarafından beğenilerek giyildi.

 

MİNİ BÜSTİYERLER

Yaz aylarında her sene görmekte olduğumuz bir moda olan kısa tişörtler ve büstiyerler bu yılda oldukça sevilerek giyildi. Ancak bu sene giyilen parçaların geçtiğimiz yıllara göre farkı pek çok sayıda farklı model ve renk satışa sunuldu. Genellikle örgü şeklinde ve sade kullanılan bu parçalar hiç modadan düşmeyecek gibi.

 

VOLANLI KIYAFETLER

Volanlar bu yıla damgasını vurdu diyebiliriz. Yaz ayının başlarında ilk defa görmüş olduğumuz pile şeklindeki bol tişörtler zamanla yerini elbiselerde, pantolonlarda da bulmaya başladı. Uzun bir süre boyunca giyilen ve hayla giyilmekte olan bu moda pek çok farklı model ve renk ile birleşince kadınlar için karşı koyulmaz bir hal aldı ve haliyle listemizde de yerini buldu.

 

NAKIŞLI KIYAFETLER

Nakış değdiği her yeri güzelleştiren küçük bir detaydır. Yıllar boyunca bu modelleri ev eşyalarında gördükten sonra bu yıl kıyafetlere sıçradı ve yeni bir çığır açtı diyebiliriz. Oldukça fazla kullanılan ve sevilen bu desenler hem detaylı olması hemde göze hitap etmesi nedeni ile raflardan eksik olmadı. Birçok pantolon, tişört, elbise ve ayakkabılarda kullanılan bu desenler yaza renk kattı.

 

FİLE ÇORAP

Bu sene sosyal medyada ve sokakta en çok gördüğünüz modelin bu olduğuna eminiz. İlk çıktığı andan itibaren severek giyildi ve paylaşıldı. Genel olarak file çoraplar geçtiğimiz senelerde de moda olsa da bu sene amaçları dışında moda olarak  moda dünyasında patladılar. Genellikle eteklerin ve pantolonların altına giyilip bel kısmından detay olarak çıkartılan bu çoraplar listemizde yer almayı başardı.

“Bu yılın en çok giyilen kıyafetleri” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam