Kapat

Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan yeni film

Son Kadın
Magazin Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan yeni film

Televizyon sektöründe yeni yeni tanıdığımız ve tanındıkları andan beri büyük bir merak ve sevgi ile takip ettiğimiz Elçin Sangu Ve barış Arduç şuana kadar yer aldıkları dizilerde pek fazla fark edilmemiş ve haliyle kendilerinde saklı olan hünerleri gösterememişlerdi. Fakat 2016-29017 seneleri onlara yaradı diyebiliriz.

 

 

Kiralık Aşk filminde 2 sezon boyunca bir araya gelen ve herkes tarafından mükemmel bir şekilde yakıştırılan çift olarak bildiğimiz Elçin Sangu ve Barış Arduç yeni bir proje ile bir araya geliyor. İki tarafın hayranları uzun zamandır bu anı bekledikleri için son derece iyi ve olumlu tepkiler verdiler. Yeni sezonda çıkan diziler arasında farklı kanallarda yer alan çift sinema filmi ile karşımızda olacak.

 

 

Barış Arduç paylaştığı fotoğrafa ” özlemişiz” etiketini ekleyerek birbirlerine olan arkadaşlıklarını belli ederken hayranlarını sevindirdi. Yanımda kal adlı sinemada yer alacak olan çiftin filmi vizyona 10 kasım 2018 tarihinde girecek. İstanbul ve farklı şehirlerde çekilecek olan film herkes tarafından merakla bekleniyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam