Kapat

Alişan ve Eda Erol nişan attılar

Son Kadın
Magazin Alişan ve Eda Erol nişan attılar

Eda Erol ve Alişan herkesin merakını ve dikkatini üzerilerine toplayarak nişanlanıp evliliğe ilk adımı atmışlardı. Oldukça yakıştırılan çifte düğün tarihleri ve nerede olacakları konusunda birçok soru gitti aralarında geçen kısa sürelik bir beraberlikten sonra nişanı attılar.

 

 

Birlikte oldukları süre boyunca birçok kez magazin dergilerine konu olan çift hayranlarını da ikiye bölmüştü. Bazıları tarafından son derece yakışan bir çift olarak bilinseler de bazıları tarafından çok uyumsuz bulundular. Geçtiğimiz haftalarda Alişan’ ın Eda Erol’ u ailesi ile tanıştırdığı ve düğün tarihini belirledikleri duyulmuştu. Bunun yanı sıra çift magazin haberlerine Alışan cimrilik yaptı Eda Erol’ a kötü davranıyor gibi başlıklar altında da yer almışlardı. Fakat Alışan’ ın yaptığı ” saçını okşasam tokat attı diyecekler ben evlendikten sonra konuşacağım ” şeklindeki açıklaması bu dedikoduları bastırmıştı.

Çift her şeyi yolunda gidiyor gibi gösterse de aralarındaki sorun uzun süre boyunca saklı kalmadı. İnstagram hesabından birkaç saat önce paylaştığı bir bilgilendirme yazısı ile ayrılık haberlerini kesinleştirdi ayrılıklarını şöyle bildirdi;

” Eda ile nişan attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağolsunlar. Ama iki yetişken olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık  kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararı alan bizlerden daha çok ailelerimizi üzmekte. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum”

şeklinde yayımladı. Çiftin bu kararına istenilen ve olması gereken gibi saygı duyuyor ve her iki tarafında mutlu olmasını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam