Kapat

Aleyna Tilki Emrah Karaduman tatile çıktı

Son Kadın
Magazin Aleyna Tilki Emrah Karaduman tatile çıktı

2000 Yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki ilk kez kameralara yüzünü yetenek sizsiniz Türkiye’ de gesi bağları adlı şarkı ile gösterdi. 16 yaşında oldukça ses getirerek müzik piyasasına giren Tilki sesini geliştirerek büyük uğraşlar sonucu 2016 yılında Emrah Karaduman ile “Cevapsız Çınlama” adlı şarkıyla patlama yaşadı. Birçok ünlü sanatçının büyük uğraşlar sonucu geldiği noktaya tek bir şarkı ile gelen Aleyna hem küçük yaşına rağmen güçlü sesi hemde egosu ile uzun zaman boyunca gündemden de düşmedi Kendisi hakkında sosyal medyada çok fazla sayıda caps yapılıp dalga geçilirken Aleyna’nın şarkısı 311.421.680 kez izlenerek rekor kırdı. Daha tam olarak bu başarısı sindirilmeden “Sen Olsan Bari” adlı şarkıyı çıkarttı. Bir önceki şarkısı gibi bu şarkısı da oldukça ses getirdi ve beğenildi bu gidiş ile Aleyna Türkiye’nin en büyük sanatçıları arasında küçük yaşta yerini alacak.

 

Emrah karaduman oldukça sevilen bir DJ ve uzun yıllardır birçok şarkı ile karşımıza geçti. Aleyna ile olan şarkısından sonra kariyerinde oldukça yüksek bir patlama yaşadı ve hızla ilerlemeye devam etti. Klip için çekilen fotoğraflar ve sonrasında çıkan dedikodular herkesi meraka sokarken sevgili olup olmadıkları konusu da büyük bir ilgi topladı. Yeni şarkısı “Sen Olsan Bari” adlı çalışmasında Emrah Karaduman’a yer vermemesi sonucu iki ünlü sanatçı arasında gerginlik oldu diye söylentilerde ortaya atmıştı.

 

Yaz aylarının gelmesi ve yeni şarkısının patlaması sonucu oldukça rahat olan Tilki Çeşmede lüks bir tatile başladı. İlk geldiği anlarda yalnız olduğu sanılan güzel şarkıcı çok fazla meraka düşürmeden kim ile tatile çıktığını ortaya çıkardı ve yanındaki kişinin Emrah Karaduman olduğu görüldü. Dün sabah saatlerinde deniz kenarında bir beach’ de oturan çiftin bitmek bilmeyen şakaları ve gülüşleri akıllardaki aşk sorusunu daha fazla gündeme taşıdı. Tüm gün boyunca Karaduman ile olan Tilki ilerleyen saatlerde bir tekne ile denize açıldı teknede görüntülendikleri sırada Emrah Karaduman’ın Tilki’yi kucağına alarak denize atmak üzere şaka yaptığı anlar oldukça samimi görünüyordu.

Uzun zamandır akıllarda olan aşk sorusunun altı dahada harmanlandı. Ancak Aleyna bir önceki gün yaptığı açıklamada ” Emrah ile aramızda bir bağ var ancak bu düşünüldüğü gibi sevgili anlamında bir bağ yok Emrah benim hem her şeyim hem hiçbir şeyim ” diye bir açıklama yaptı bu dedikoduları sustursa da görüntüler akıllardaki soruları durduramadı.

 

 

“Aleyna Tilki Emrah Karaduman tatile çıktı” üzerine 2 yorum

  1. Batuhan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam