Kapat

2017 Yılının en çok kullanılan dövmeleri

Son Kadın
Moda 2017 Yılının en çok kullanılan dövmeleri

Günümüzde birçok renkte ve şekilde dövmeler yapılmakta vücudumuzun her bölgesine yapılan bu dövmeler acı verici olabiliyor. Ancak görüntüleri bu acıya neden katlandığımızı gösteriyor diye düşünüyorum. Yapımı konusundan gerek acısı gerek ömrünüz boyunca taşıma riski  yaptırmadan önce derin düşüncelere dalmanıza sebep oluyorsa gelin 2017 yılında en çok kullanılan dövmelere beraber bakalım.

 

KOL İÇİNDE ASLAN DÖVMESİ

 Aslanları herkes sever. Asil ve güçlü duruşlarıyla kendilerine hayran bırakan bu hayvanlar bu yıl dövmeler konusunda da en çok tercih edilen seçenekler arasına girmeyi başarmış.

 

 

 

3 BOYUTLU DÖVMELER

 Gerçekçi gibi duran bu dövmeler bazen çok korkutucu bazen ise çok güzel durabiliyorlar yaptıran kişinin istediği şekli 3 boyutlu bir şekilde vücuda yapan bu dövmecilerin çok başarılı olduklarını söylemeden geçmeyelim.

 

 

SİMETRİK DÖVMELER

 Bazı insanlar simetrik eşyalara kıyafetlere ve hatta yiyeceklere bayılırlar. Hal böyle olunca bu dövmelerede yansımış diyebiliriz. Ancak bu dövmeler o kadar şık ve güzel duruyor ki sadece simeteri sevenlerin değil herkesin ilgisini çekmeyi başarmış.

 

 

MELEK KANADI ŞEKLİNDEKİ DÖVMELER

   melek kanatlarını günümüzde her yerde görebilirsiniz. Konserlerde, kıyafetlerde, takılarda ve hatta ev dekorasyonlarında bile sıklıkla karşınıza çıkmıştır. son zamanlarda dövmelerde de oldukça kullanılan bu dövmeyi bu yıl daha çok göreceğiz gibi duruyor.

 

 

YAZI ŞEKLİNDEKİ DÖVMELER

 Farklı dildeki bu dövmeler vücudun  her yerine yakışıyor diyebiliriz. Tuhaf olan yanı ise dövmeyi güzel kılan şey yazan yazının anlamından olmuyor. Dövmenin yazılış tarzı ilgi çekmesine oldukça yardımcı oluyor.

 

 

KÜÇÜK AMA HOŞ DÖVMELER

 Küçük şeyler ilgi çekmez veya yaşadığım acıya değmez diyebilirsiniz. Ama bu dövmeleri görünce fikriniz değişebilir. vücut da birçok yerde hoş duran bu dövmeler istediğiniz şekillere ve büyüklüklere göre yapılabiliyor sade ve şık görüntüleri uzun zaman boyunca trend de kalacak gibi.

 

 

RENKLİ DÖVMELER

 Her zaman tercih edilmeyen bu dövmeler iddiaları duruşlarıyla göz korkutucu olabiliyor. Ancak güzel durduklarını kimse inkar edemez. yapılışları zor olan bu dövmeler bu yıla kadar  sade siyah dövmeler kadar tercih edilmiyordu. Ancak bu yıl bu trend değişecek gibi görünüyor. Bu şekilde renkli dövmeleri daha çok görmeye alışın derim.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam