Kapat

2017-2018 kış modası

Son Kadın
Moda 2017-2018 kış modası

Büyük bir heyecan ile beklediğimiz yaz aylarının neredeyse sonuna gelmiş bulunuyoruz hal böyle olunca birbirinden ünlü modacılar kış tasarımlarını ortaya çıkarmak için gün sayıyor. Yaz aylarında bizlere her zaman olduğu gibi renkli ve ferah kıyafetler eşlik etti kış aylarında modacıların bizleri şaşırtmasını  beklemiyor değiliz. Buyurun 2017-2018 kış modasını beraber inceleyelim.

 

! OFİS HAVASI

Bu moda saatler boyunca duraksız bir şekilde bu kıyafetler ile çalışan kadınları nasıl etkiler bilmiyoruz. Kış aylarının son zamanlarda dahada soğuk geçmesi kıyafet seçimlerini oldukça etkiliyor ancak ünlü modacılar herkes için gerekli tercihi yapıyorlar. Ofis modasında ister mini etekler ister kalın paltolar bulabilirsiniz.

 

! PARLAK KIYAFETLER

Parlak kıyafetler yeterince sade olmadığı için günlük olarak kullanım alanları çok az. Ancak bu kış herkesin üzerinde parlak etekler ve kabanlar görebilirsiniz. Bu modada elde edilmek istenen şey günlük olarak hayatımızın merkezinde duran kıyafetleri tek detayla çok daha hareketli ve eğlenceli kılmak. Umarım beğenerek giyersiniz.

 

! KÜRKLER

Kürk modasından herkes hoşlanmaz nedeni ise bu kürklerin yapımında hayvanların kullanılması. Ancak suni kürk olarak bilinen bu kıyafetler kış aylarında sizleri hem sıcak tutacak hemde hareketli gösterecektir. Ancak şuana kadar görmüş olduğumuz kürklerin dışında olarak bu sene boyundan asmalı olarak kullanılacak gibi görünüyor.

 

! DERİ RÜZGARI

Moda denilince akla ilk olarak kadınlar geliyor ancak modayı yakından takip eden ve erkekler için rol model haline gelen bir çok yakışıklı mankenler bulunuyor. Genellikle moda haftalarında erkek tanıtımlarına bakarsanız takim elbise ve günlük kıyafetler göreceksinizdir ancak bu sene durum tersine dönecek gibi görünüyor. Deri pantolonlar, montlar, ayakkabılar erkekler için bu kışın vazgeçilmez unsurlarından olacak. Gösterişli ve şık duran bu kıyafetler kadınları da meraka sokmuyor değil.

 

! AÇIK RENKLER

Erkekler tarafından devam etmek gerekirse kışın yazın olduğu gibi renkli kıyafetler giymek pekte tercih edilmiyor hem havanın kasveti hemde giyilen kıyafetin oldukça hızlı kirlenmesi nedeni ile vitrinlerde daha çok koyu renkler görmeye alıştık bu hem kadınlarda hem erkeklerde bu şekilde ilerliyor. 2017-2018  kış modası her detayı ile şaşırtırken bu konuda da işler tersine dönüyor. Erkeklerin üzerinde bu kış renkler can bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam